Question Cum să renunți la 4mmc (dependență)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am început să consum 4mmc în urmă cu un an, obișnuiam să o fac o dată pe săptămână, acum o fac de 2-3 ori pe săptămână, nu sunt dependent de 4mmc, cred că sunt la jumătatea drumului, dar vreau să renunț complet, ca în zilele noastre, am poftă de 4mmc după 7-8 pm, pot simți în corp că o cere, știu că pot renunța complet înainte de a deveni serios, vă rog să-mi dați câteva sfaturi care mă vor ajuta să renunț
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
hidratați-vă și dormiți bine, faceți exerciții fizice, găsiți ceva care vă interesează pentru a vă petrece timpul liber cu asta, nu consumați nimic psihoactiv, nici măcar nicotină sau alcool pentru că s-ar putea să vă facă să simțiți că "încă o lovitură este în regulă"
fiți pregătiți pentru retrageri și amintiți-vă că majoritatea acestora sunt psihologice.
odată ce începi să ai un nivel scăzut de adrenalină și serotonină, începe perioada dificilă și trebuie să treci prin ea indiferent de situație.
vă puteți crește puțin nivelul de dopamină consumând cantități bune de ulei de măsline.
pentru scăderea serotoninei folosiți suplimentul 5-HTP, combinați cele două pentru cele mai bune rezultate.
țineți-vă sub observație tensiunea arterială, aceasta ar putea scădea/crește la niveluri dăunătoare, pentru a crește dacă este prea scăzută consumați sare, pentru a scădea dacă este prea ridicată consumați usturoi.
Am folosit mefedronă foarte excesiv, intenționat, pentru a-i explora profunzimile, și pot spune că nu este mare lucru să te trezești din ea, trebuie doar să o iei în serios.
Mult noroc, frate/soră, te descurci.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
50
Reaction score
10
Points
8
Brother mă puteți ajuta cu sinteza 2b4mp?
 
Top