cum să trimiți marijuana fără să fii prins

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor, am o întrebare, locuiesc în Brazilia, am o plantație de marijuana și trebuie să trimit 500g într-un stat din Brazilia. Cum ați putea să o trimiteți fără să fiți prins? Statul pe care îl voi trimite trece printr-un alt stat în care se află biroul vamal și există raze X, câini adulmecători, etc. Cum ați trimite-o fără să fie ridicată marfa sau etc? Îmi puteți da câteva sfaturi v-aș fi recunoscător Bună ziua tuturor, am o întrebare, locuiesc în Brazilia, am o plantație de marijuana și trebuie să trimit 500g într-un stat din Brazilia. Cum ai trimite-o fără să fii prins? Statul pe care îl voi trimite trece printr-un alt stat în care se află biroul vamal și există raze X, câini adulmecători, etc. Cum ați trimite-o fără să fie ridicată marfa sau etc? Îmi puteți da niște sfaturi v-aș fi recunoscător
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Un sigilator în vid v-ar ajuta. Nu locuiesc în țara ta, dar ceea ce aș face este să sigilez iarba într-un singur pachet, apoi să sigilez în vid 3 pachete de cafea. Cred că mirosul mic de cafea ar putea înlătura orice miros de iarbă
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
În țara mea, fiecare magazin are propria metodă secretă, chiar și eu.
Nimeni nu vă va spune gratuit metoda de lucru.
Uneori lucrătorii poștali sunt cumpărați, alteori este vorba doar de creativitatea comerciantului.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
De asemenea, trebuie să vă gândiți cum va fi pe punctul exact de post.
Cctv-uri, etc.
Și chiar dacă pachetul dvs. va fi concediat, trebuie să vă asigurați siguranța pentru acest scenariu.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate există un subiect pe acest forum
Cum puteți trimite pachetul ''în siguranță''
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Am expediat iarbă la nivel internațional pur și simplu sigilând-o în vid, ștergând-o cu alcool și punând-o într-un poștaș cu bule din hârtie kraft.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sigilați-l în vid și ascundeți mirosul.
 
Top