Cum se transformă medicamentele uzuale în și din lichide?

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua, eu și echipa mea încercăm să transformăm droguri obișnuite precum cocaina, MDMA, ketamina, 4-MMC și metamfetamina în și dintr-un lichid pentru a le transporta în alte țări.

Până acum am descoperit cum să transformăm MDMA într-un lichid, ceea ce este la fel de simplu ca adăugarea lentă de apă într-un pahar care conține MDMA până când obțineți un lichid de MDMA foarte concentrat.

Există vreun ghid sau poate cineva să dea sfaturi pentru a face același lucru cu alte droguri comune?

Mulțumesc!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, de cât timp lucrezi la asta mai exact? Folosește doar apă, toate sunt solubile în apă. Apoi recristalizați-le. Ca bonus, veți obține medicamente mai curate. Pe de altă parte, probabil că vor cântări mai puțin, deoarece tot ceea ce a fost tăiat cu ele va fi lăsat în soluție.
 

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3

Mulțumesc pentru răspuns :)
Deci cocaina este solubilă și în apă?
Și ar fi mai bine dacă aș folosi apă deionizată sau ceva similar?

Mulțumesc!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Da, cocaina este solubilă în apă. Trebuie doar să căutați pe Google substanța despre care vă întrebați + "solubilitate". Nu este chiar o știință a rachetelor. Folosiți orice apă doriți. Sau etanol. Sau orice altceva găsiți atunci când utilizați termenii de căutare de mai sus,
 
Top