Cum se utilizează baza sintetizată de amfetamină?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua. Am cumpărat aproximativ 100 de grame de bază fără amfetamine (tort alb) cu informațiile de pe forum, dar nu știu cum să o folosesc. Să o iau de la nas și să o transform în tabletă? câte miligrame trebuie să iau? cum trebuie să o obțin? Care este metoda de utilizare?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Amfetamina freebase este un lichid uleios limpede până la gălbui, în niciun caz nu este un tort alb
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună ziua,

Mai important, de ce ați cumpărat o substanță despre care nu aveți idee ce este sau cum să o utilizați?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
poate că nu este freebase... este probabil sarea, ceea ce ar explica de ce nu miroase ciudat și practic nu are deloc miros.... Dacă ar fi freebase, ar mirosi ciudat.

Dacă este vorba de săruri, de obicei, în jur de 20 mg la un moment dat... asta este adderal... și doza terapeutică maximă pentru aceasta este de 20 mg de 3 ori pe zi... poate până la 30 mg de 3 ori pe zi. Dar nu doriți să faceți asta imediat după ce ați ieșit pe poartă..... La început luam 60 mg, apoi 40 mg la un moment dat, în funcție de necesități... Asta e doar părerea mea, nu știu ce făceau alții. Oricum, dacă aș fi în locul tău, aș dizolva un gram în 1000 ml sau un litru de apă. În acest raport, dacă consumați 20 de mililitri, consumați 20 mg, indiferent ce sare este. Și aș începe prin a bea câte 10 ml și aș vedea ce efect are asupra dumneavoastră. poate chiar 5 ml. Cu această diluție, vă puteți asigura cu adevărat că aveți controlul asupra cantității pe care o luați. practic, ați cumpărat 5000 de doze de 20 mg... practic, în valoare de 4,5 ani la 60 mg pe zi
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Înainte de a putea da un răspuns detaliat, scrieți-mi din ce secțiune a forumului v-ați luat informațiile?
Acesta este punctul de la care vom începe să raționăm.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pasta de viteză (sulfat) se numește "bază" în Regatul Unit. Ar trebui să vă aplatizați prăjitura și să o lăsați să se usuce. "Umezeala" este solventul rămas de la sinteză. Apoi puteți face ce doriți cu el snort, înghiți etc. cu excepția fumatului.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

41Dxflatline

Aveți dreptate. Dar merită totuși specificată opinia autorului, pentru a nu face o greșeală :)
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Unele întrebări stupide foarte ciudate.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Dantelă cu degetul, dar nu pentru a mach, dacă faci pentru a mach, veți obține sunet frumos în urechi.
 
Top