Cum puteți fi înșelat

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Scopul principal al oricărui escroc este să vă obțină banii prin ocolirea serviciului BB Escrow. Amintiți-vă că escrocii sunt foarte creativi și găsesc milioane de motive pentru a vă convinge să săriți peste escrow.

Foarte des, escrocii folosesc următoarele argumente:
1. Rata de schimb bitcoin mă sperie, hai să avem o jumătate plata ta eu direct și cealaltă jumătate prin escrow.
2. Eu nu lucrez prin escrow, am fost înșelat acolo. Nu te sfătuiesc nici pe tine.
3. Fac tranzacții de zeci de mii de dolari în fiecare zi. Nu am de gând să mă joc cu cei 100$ ai tăi în escrow. Fie comandați fără escrow, fie nu-mi irosiți timpul.
4. Uitați-vă la recenziile mele, nu are sens să vă înșel. Sunt o persoană cinstită aici!


Completați cu opțiunile dvs. în secțiunea de comentarii, dragi membri ai forumului.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Voi trece prin escrow
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Este păcat că nu există un intermediar care să primească produsul înainte de cumpărător doar pentru a verifica 100% ce a fost trimis...

cum ar fi un centru de depozit escrow vânzătorii trimit articole la centru, astfel încât acestea să poată verifica exact ceea ce este befor trimite-l la cumpărător în acest fel ambele părți ar fi mai fericit...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vorbești despre revânzare. Este deja inventată. Echipa BB Forum lucrează pentru a invita întreprinderile din sfera medicamentelor și pentru a crea un mediu confortabil, anonim și de încredere
mediu pentru toate părțile. Din păcate, nu poate apărea instantaneu peste tot, este o sarcină uriașă care necesită participarea multor antreprenori din întreaga lume.
-Roma nu a fost construită într-o zi (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Tot ce vă trebuie sunt câțiva membri ai echipei BB care sunt dispuși să accepte articole de la furnizori. În acest fel, nu ar exista nicio afacere în afara escrow-ului. Să spunem că am comandat ceva din China 5 kg de PMK. Nu am niciun echipament de laborator pentru a testa produsul, calitatea sau chiar ce este produsul real de la acel furnizor, așa că dacă am avea un centru de așteptare în care vânzătorul trimite articolul la centru, astfel încât să poată verifica totul este ceea ce spune vânzătorul este înainte de a trimite la cumpărător. Apoi îl trimit cumpărătorului după ce au fost efectuate testele. Ambele părți plătesc și livrarea. Vânzătorul plătește livrarea la centru, apoi cumpărătorul plătește livrarea de la centru toate tranzacțiile pot fi făcute prin escrow 100% mai sigur în acest fel cumpărătorii nu vor depune plângeri sau eticheta vânzătorii escroci pentru că este oready fost testat / verificat de echipa BB
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Sunt absolut de acord cu faptul că majoritatea oamenilor nu pot testa ceea ce primesc, așa că trebuie să ne propunem și să dezvoltăm opțiuni de testare a reactivilor pentru cele mai solicitante substanțe chimice
Vedeți situația în care am primit metamfetamină și am fumat-o. Creierul de drogat sare imediat la expulzarea dopaminei, iar dvs. faceți clic pe "afacerea a fost în regulă", dar creierul dvs. a greșit?
Gândiți-vă sau chiar atunci când ați primit ar trebui să fie meth și credeți că nu este cum judecătorii pot face obiectiv găsi adevărul?

Câți cumpărători sunt oameni care mint că primesc produse proaste și au real și bun cred că nici unul.
Cum se spune aici clientul nostru stăpânul nostru
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Cred că sunt foarte prost, dar cum pot să-mi completez contul aici? Toate adresele date atunci când încerc să pun Bitcoin în contul meu sunt invalide pe Coinbase. Deci nu voi putea să transfer.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Uitați-vă pe profilul @HEISENBERG există o depanare și cum să adăugați fonduri la portofelul dvs.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Problema de 100% este că există spații înainte sau după adresa portofelului atunci când se copiază adresa.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vă mulțumesc foarte mult, am văzut răspunsul dvs. într-o altă postare și am verificat și ați avut 100% dreptate! Așa că am șters spațiile și a mers ca pe roate!
Noroc!
 
Top