Hugbunter este un turnător.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Doar un rahat și un trădător s-ar lăuda că poate sau are un dox al administratorilor.

Da, este cel mai probabil și având în vedere că am fost capabil să dox Pharoah cu o anumită ușurință. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

Și cireașa de pe tort? CU O OARECARE UȘURINȚĂ. (Este aceasta o laudă?)

Ca răspuns la unde este DeSnake:

E viu și bine. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

Și cireașa de pe tort? Unii oameni sunt neglijenți cu OpSec-ul lor (Este aceasta o amenințare?)

FUCK HugBunter.

Majoritatea postărilor lui sunt pline de rahaturi de genul ăsta, iar asta nu e normal.

El vorbind în termeni vagi și spunând lucruri de genul "Știu ceva ce tu nu știi" este înfiorător ca dracu ' și arată doar caracterul său adevărat. Nu vorbești așa, nu ascunzi informații așa. Acesta este exemplul de manual al manipulatorilor și informatorilor.

Chiar dacă o persoană este un escroc cu ieșire la gunoi ca DeSnake, nu spui niciodată lucruri de genul ăsta în public, mai ales nu ca șef de comunitate ca Dread. Tu doar ajuți LEA și doar informatorii cooperează cu LEA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Cred că, cu tot respectul, nu voi fi de acord. Îmi place de el în puținele ocazii în care am conversat
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
există prea multă cenzură pe Dread și modurile nu sunt demne de încredere
MODALITĂȚILE PROMOVEAZĂ DROGURILE ȘI BUNURILE LĂSATE CU FENTANIL, dar cenzurează și BLOCHEAZĂ comentariile inofensive, sună ca judecătorul Dread ,

ironie în promovarea rahat ilegal, dar cenzurarea rahat non-ilegal
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Nu asta e experiența mea până acum pe Dread. Oamenii spun lucruri nebunești, eu știu asta. Se pare că se simte amenințat și își arată abilitatea de a riposta.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
cred că youtube DoingFedTime a avut ceva probleme cu Dread, miner21 vezi dacă poți face legătura între postarea de mai sus și DoingFedTime de pe youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Serios? Nu-mi amintesc nimic din FedTime care să-l fi criticat cu adevărat pe Dread. Puteți să-mi indicați ceva pentru a vedea acest lucru?
 
Top