Question Vreau să fiu rău

BlackAlice

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Bună, băieți.
Citesc și caut pe darkweb de ceva timp, dar am sentimentul că nu prea intru în această gaură de iepure.
Ok, aici am găsit multe lucruri legate de droguri, dar din cauza originii mele, sunt mai mult în fraude financiare etc.
Poate cineva să-mi dea un indiciu unde să caut un schimb serios de cunoștințe?
Mulțumesc pentru timpul acordat.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Unde să căutați? Chiar aici, frate, sunteți literalmente pe un forum care conține aproape toate informațiile de care aveți nevoie. Verifică și Erowid, dar dacă acestea nu sunt suficiente, atunci, de fapt, nu ești echipat pentru a face acest lucru.
 

BlackAlice

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc pentru răspuns.
Poate că sunt doar orb.
Dar așa cum tocmai am spus.. Găsesc literalmente tot ceea ce este legat de producția de medicamente, consumul acestora și chiar unde să obțin cele mai bune substanțe chimice pentru a începe o afacere cu medicamente. De asemenea, o cantitate enormă de vânzători legali cu tot felul de droguri. De la iarbă la cristal pe mai multe piețe.
Dar carduri? Nimic, cu excepția avertismentelor privind escrocii și a experiențelor neplăcute.
Caut într-un loc greșit sau sunt doar prost? :D
 

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Bro, avem propriul nostru laborator și putem furniza produse personalizate, dacă aveți idei pe care am putea să le comunicăm
 
Top