Question Sunt din Brazilia, dar vreau să plec în Europa

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Am contacte din America de Sud care să mă aprovizioneze în Europa. Mă întrebam dacă ar fi o idee bună să mă mut în Europa și să fac bani vânzând cu amănuntul sau cumpărând o cărămidă și vânzând bandelor. În țara mea, cocaina este prea ieftină și există o mulțime de vânzători și facțiuni care se luptă între ele pentru teritoriu. Nu mă refer la bande, ci la grupuri criminale cu peste 30 000 de membri, precum PCC, CV, FDN și alte grupuri mult mai puternice. Ce țară din Europa ar fi bună pentru a pleca în străinătate și a-mi începe afacerea cu droguri?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Cu ce preț ați vinde cocaina expediată din Brazilia și expediată din Europa? De exemplu, 100 g sau 1 kg de cocaină pură?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
O cocaină pură 98% în Brazilia costă 2 mii de dolari. Dacă mă duc în țările vecine care produc cocaină, o cumpăr pentru 800 de dolari. O cărămidă (1 kg) în Europa, o pot cumpăra de la contactele mele care expediază în Belgia, Portugalia și Țările de Jos pentru 35 de mii de dolari. Aș putea să cumpăr de la ei și să vând cu 40 de mii de dolari sau chiar mai mult cu ridicata sau să fac 80-100 de mii de dolari vânzând cu amănuntul
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol cărămizile din NL/BE nu sunt nici măcar aproape de acest interval de preț dacă ai fi cumpărat o cărămidă aici cu 35/40k ai fi avut pierderi uriașe 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Cred că Peru poate ajunge până la 400 USD pe kg, dar nu sunt cei mai de încredere oameni. Dacă nu mă credeți... întrebați-i pe vecinii lor, bolivienii.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Dacă reușiți să aduceți cărămizile din Brazilia în Europa, ați triumfat
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Da, ar deveni bogat atât de repede!
De exemplu, trimiteți cocaina din Brazilia într-un dulap din Europa și cereți unui tip de la Uber Delivery să o ridice din dulap.
Pentru mai multă siguranță, trimiteți cocaină amestecată cu plastic; am citit că noua metodă este să trimiteți cocaină freebase în loc de clorhidrat de cocaină, deoarece este mai ieftină, mai ușor de amestecat cu alte materiale și mai greu de detectat de câini.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Trimiterea cocainei nu este ușoară. Va trebui să iau legătura cu un contact mafiot care trimite tone de cocaină într-o navă care mă va aproviziona
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ați dori să livrați cocaina cu vaporul în Europa?
Mă gândeam că v-ați muta în Europa, iar contactele dvs. din Brazilia v-ar trimite cocaina prin poștă în cantități mici.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
nu uitați cine controlează traficul de cocaină aici. portugal este controlat și nu de către politicieni columbieni/brasilieni/etc
politicienii conduc traficul portughez de cocaină
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Există rute stabilite pentru expediere. Ei folosesc oameni din interior atunci când expediază direct în Europa. Alți jucători orgamizați expediază în Africa, iar apoi fac contrabandă pe uscat (și poate o parte cu barca) către Europa.

Folosirea sistemului poștal este riscantă. Așteptați-vă la pierderi. Expediați în case care nu sunt ocupate. Urmăriți expedierea folosind numărul de urmărire și așteptați și urmăriți livrarea de la distanță sau folosiți o cameră de la distanță. Asigurați-vă că este o zonă în care aveți avantajul. Aveți o cale de ieșire înainte de a intra. O casă nelocuită în apropierea unei zone împădurite cu poteci, de exemplu. Folosiți o bicicletă sau un scuter electric off-road. Urmăriți căderea. Ia-ți pachetul și pedalează rapid spre și prin pădure. Asigurați-vă că ieșiți din pădure într-un loc în care nu există camere video. Puneți bicicleta sau trotineta în portbagajul în portbagajul mașinii dvs. și plecați. Cu mănuși, deschideți pachetul într-un loc în care nu veți fi abservat, scoateți obiectul, verificați-l rapid pentru orice GPS sau alarmă și aruncați ambalajul.
Ascultă-ți instinctul. Nu vă puneți niciodată în pericol. Nici măcar o dată. Niciodată.

Cerere mare de cocaină în Anglia.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Dacă sunteți atât de aventuros, mutați heroina în Alaska, unde se vinde cu aproximativ 100 000 USD pe kg.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Dacă doriți profituri bune și stres minim, atunci veniți în Germania, la Berlin sau mai bine la Köln, unde vizitați câteva baruri pentru homosexuali (nu trebuie să vă culcați cu nimeni, decât dacă doriți) și vindeți cocaină de la 5 la 10 grame poofterilor.

Profitul este excelent, cred că între 100 și 120 EUR pe gram de cocaină netăiată, iar aceștia nu te pârăsc niciodată, deoarece rareori au probleme și, dacă sunt atât de mulți homosexuali ascunși de poliție, procurori și judecători, nu li se întâmplă nimic rău, pur și simplu nu au nevoie să toarne.

Viață liniștită cu puține griji și bani foarte buni.
Mult noroc.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Am transport de rut la UE până la 100g pentru parcelă ușor și expres
pm mă dacă în America de Sud
 
Top