5cl este acum interzis în China ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Sper că toate sunt bine recent furnizorul meu, care a fost foarte fiabil la trimiterea mea 5cl pulbere a spus că a existat vamă strictă și boarder ssecurity și am avut de a fi răbdător acest lucru a fost întâmplă de peste 3 săptămâni acum am plasat un eșantion.order cu un nou supper care a spus că ar putea trimite imediat, dar 2 săptămâni mai târziu acolo acum spun același lucru fabrica nu poate trimite din cauza boarder stricte.



Vă rugăm să poate cineva confirma dacă acest lucru este tris oricine altcineva având aceeași problemă. obtinerea 5cl .
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Inspecțiile în China sunt foarte stricte acum, nu cred că veți primi bunurile, 5cl este un articol interzis în China, nu este legal și nimeni nu își va asuma riscul pentru atât de puțini bani.
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Este vorba de inspecții pe termen scurt . Am avut furnizori să-l trimită lunile anterioare, dar aallure spune să fie pacient în acest moment
 

siradbb

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
materia primă pentru canabinoidele sintetice și accesoriile necesare pentru realizarea produsului final pot fi trimise din China
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Fiecare furnizor cu care am vorbit nu a trimis-o în acest moment
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Materiile prime nu sunt interzise
 

jellycatti

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Da, materiile prime de 5 cl încă pot fi trimise în prezent.
 
Top