există o formulă ușoară de meth pe care o putem face fără a fi efedrină sau pseudoefedrină

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
dacă există o formulă care nu conține pseudoefedrină și efedrină, vom intra în producție, există foarte puțini bani pentru a sta
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Poate la secțiunea amfetamine?
 

KILLBILLILITH

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
EFEEDRINA este o moleculă stereo, iar pseudoefedrina nu.
după reacția cu efedrină doar jumătate din cantitate este ok . a doua parte a moleculei se poate pune la rabbish....
dacă cumpărați efedrină, plătiți același preț pentru pseudoefedrină.
Nu luați o tabletă de 60 mg de pseudo și 500 mg de aspirină sau .... eu nu știu să separ corect.
este o experiență bună, dar după ce știi ...trebuie să fii puternic pentru tine. tu vei fi producătorul, bucătarul, dealerul și consumatorul tău.... trebuie să dormi câteodată frate... dar partea bună : nu este coborârea socială și banii pierduți. nu trebuie să vizitezi băiatul rău din colț, să termini poliția speriat .... pentru a cumpăra, cu 30 de dolari tabletă. 7/8 fiecare = 4/5 grame cel mai bun mod 80% de a recupera 3 gr de metamfetamină este ca și cum 30 gr de cocaină..... prima lecție când am făcut-o a fost: întrebarea nu este dacă crezi că focul va continua.... ci ce faci când focul este aici.... tot timpul când gătești puțină apă nu departe și un tricou vechi în apă pentru acoperire.... mult noroc și ai grijă
 
Top