Ketamin cristal I'm/sc

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Bună ziua

Care este cel mai sigur mod de a pregăti Ketamin solid pentru consum im/SC fără pericolul de abces muscular?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
:)

SC sub cutanat (injektion)

Este suficientă rezolvarea în apă destilată sau soluție 0,8% NaCl (pentru a cumpăra pentru uz medical) și aduceți-o la fierbere?
Aș prefera 50mg / ml, deoarece pentru mine este cantitatea perfectă de lichid pentru SC și im.

Sau ar trebui să sterilizez în oala sub presiune timp de aproximativ 10 min?

Vă mulțumesc
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Da, primul lucru ar trebui să fie în regulă. nu am mai injectat înainte, dar tocmai am întrebat pe cineva despre asta. obține o a doua opinie tho. noroc!!
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
O voi face doar cu medicamente/medicament care sunt produse pentru, cum ar fi Ketamin.
Nu fac nimic altceva prin injectare pentru că mi-e prea frică să am probleme medicale și lucruri precum tabletele de opiacee nu sunt capabile să se pregătească corespunzător pentru injectare pentru că, de asemenea, cu un sterilfilter nu scoți tot Talkum și chestiile de rahat

Deci k este singurul medicament pe care îl administrez prin SC sau im.

Eventual prin perfuzie ar fi interesant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Da, asta e o idee bună, nu aș injecta niciodată tablete. nu injectez lucruri în general, dar pot fi deschis la chestii ca ket. e bine că ești în siguranță și practici reducerea riscurilor, ține-o tot așa!

Dacă încercați vreodată infuzie lmk cum merge asta!!
 
Top