• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Cocaine Buy Cocaina

aralxd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,

O să-mi încerc norocul aici, m-am mutat în cealaltă parte a țării, așa că tipul meu de la care luam regulat a dispărut.

Aproape că am comandat de pe piața întunecată prin ARES, dar sunt încă destul de îngrijorat de livrarea prin poștă, așa că voi încerca aici.
Are cineva pe cineva în Moravia? Dacă da, putem vorbi într-un mesaj privat, mulțumesc.

Alternativ, are cineva experiență în a comanda prin piețe precum ARES, Nemesis dacă trebuie să merg pe această cale?

Mulțumesc
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Bună ziua Am destul de multă experiență cu cumpărarea de pe darknet. Am făcut-o din când în când din 2012 / 2013 (când silkroad era încă fierbinte.)
Rata de succes aproximativ 90%.
În prezent, pot recomanda piața Bohemia. Au o rambursare decentă dacă bunurile nu ajung.
Dar, în principal, doriți să alegeți un comerciant bun care are experiență cu transportul maritim. Nu vă uitați doar la preț....
Cel mai bun este național, dar este destul de dificil să găsești pe cineva în țara noastră. Ocazional apare cineva, dar de obicei este pentru o vreme.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Care ar fi lecțiile de urmat? Anunțați-mă la știri dacă este la zi. Cocaina pe care o pot oferi este cea mai bună pe care o puteți obține în Republica Cehă, calitatea a ceea ce ajunge în UE. Posibilitatea de a organiza DD în Moravia.
 
Top