Question Scurgeri de colete poștale (Turcia)

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, mi-au trimis o mostră gratuită. Dar cel mai probabil Poliția a descoperit Vreau să știu dacă poliția vine la adresa mea, care este cel mai bun răspuns pe care ar trebui să le dau Dacă cineva are experiență, vă rog să mă sfătuiți.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ștergeți toate informațiile despre caz sau criptate
Practic, distrugeți toate dovezile despre caz
Cum obțineți că coletul dvs. prins?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Medicamentele din Turcia pur și simplu nu merită, după părerea mea. Un prieten drag al meu a primit 9 ani de închisoare (regim strict) pentru fken 80 de grame de iarbă... Oricum șterge totul nu spune o singură propoziție și ia un avocat dacă vin.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
În cazul în care evedence care este comanda coletul pe adresa, practic toată lumea poate comanda ceva pe o anumită adresă, poate ther doar greșeală pune că adresa numele pe pachet cine știe etc,
Avocat întotdeauna
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nu recunoașteți niciodată nimic și negați totul, nimeni nu poate dovedi că le-ați comandat până când nu au dovezi clare că ați avut contact cu orice tip de droguri, dacă credeți că sunt pe urmele voastre, nu aveți niciodată nimic în posesia voastră, nu mai comandați lucruri la adresa de domiciliu, folosiți un nume fals. În general, nu vă mai folosiți niciodată informațiile reale și nu aveți niciodată substanțe într-o cantitate de care nu puteți scăpa rapid. Te sfătuiesc să nu porți niciodată droguri asupra ta și să nu ieși niciodată afară cu ceva asupra ta. Știi deja toate acestea, este de bun simț, dar dacă sunt cu adevărat în acest caz în care ai comandat lucruri, vor fi pe el 24/7, astfel încât fiecare mică greșeală pe care o faci având rahat la tine, poate fi cazul mai aproape. Dar, cel mai probabil, nu se vor implica atât de mult pentru că nu a fost vorba de o cantitate mare, ci doar vor deschide ochii și vor aștepta mai mult și comenzi de cantități mai mari. În concluzie, nu vă folosiți niciodată numele real, adresa de domiciliu și, în general, așa cum am spus, informațiile dvs. reale. Rămâneți în siguranță
 
Top