Întreprinderi legitime care sprijină producția de amfetamină

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Vreau să încep să produc amfetamină, iar principala mea problemă este logistica. Pentru a rezolva această problemă, intenționez să lansez o companie chimică. Aceasta îmi permite să achiziționez precursorii și echipamentele necesare pentru sinteza amfetaminei. Un alt mod în care intenționez să folosesc această companie este să acopăr procesul real de fabricație.

Aceia dintre dumneavoastră care folosesc deja o întreprindere legală în acest scop, vă rog să îmi dați câteva sfaturi despre cum să procedez corect, precum și câteva idei pentru substanțele pe care le pot produce.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mi-ar plăcea să îmi trimiteți un mesaj dacă este posibil!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
fie că doriți să deschideți un laborator de metamfetamină, un laborator de cocaină, o fermă de buruieni etc. aveți nevoie, în principiu, de un etaj de preferință subteran pe care trebuie să îl construiți prin zidari de încredere, astfel încât etajul să nu fie înregistrat.
De asemenea, trebuie să vă gândiți cum să introduceți și să scoateți angajații, astfel încât ceilalți angajați să nu fie suspicioși.
de asemenea, aveți grijă la modul în care introduceți proviziile. un alt lucru este securitatea, puneți camere CCTV și păstrați-le întotdeauna offline, folosiți bruiaje și bruiaje electromagnetice în interior izolând de unde astfel încât să nu perturbe semnalul chiar și în exterior.
electricitatea va fi o altă problemă a ta și trebuie să te adaptezi în funcție de ce vrei să produci..un laborator de metamfetamină nu are același consum ca o seră de iarbă
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Încă sunteți aici? Mi-ar plăcea să discutăm în DM-uri
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Sună ca povestea breaking bad haha

Acest lucru este toop notch pentru sigur. dar simt ca se poate realiza mai ușor decât acest lucru.

@chemden Nu ezitați să contactați prin DM, deoarece acesta este un subiect foarte interesant și pentru mine.

Dar există o mulțime de modalități de a utiliza exact același echipament care este utilizat în producția de amfetamine ca în companiile 100% legale, fără a ridica suspiciuni și fără a pretinde că "comerțul cu produse chimice" la toate.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Bună Sunt cu siguranță interesat de unele idei DM mine
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Companiile de furnizare de produse chimice sunt foarte reglementate și supravegheate, pericolul vine nu numai din partea LE, ci și din partea concurenței legale care adoră să elimine noii veniți prin turnarea lor.

O companie într-un domeniu conex are mai mult sens, cum ar fi agenți de curățare, de exemplu, acest lucru oferă legitimare pentru practic tot ce este necesar, fără niciuna dintre problemele menționate mai sus.

Succes!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Este cu siguranță logic să nu vă puneți prea multe întrebări
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua, vă pot consilia și ajuta în dms
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Postat cu mult timp în urmă, dar m-am gândit să arunc câteva gânduri și să văd ce cred alții.

Sunt destul de sigur că China va expedia orice doriți, oricum doriți și, cel mai important, cu orice etichetă doriți.

Să zicem că comandați o mulțime de precursori... căutați întreprinderile locale sau pe cele mari din apropiere și poate că una dintre ele este o mare fabrică mecanică....puteți să le cereți să eticheteze produsul ca fiind un lubrifiant industrial. Poate aflați ce folosește de fapt locul respectiv sau ce se folosește în viața reală, și puneți-i să eticheteze produsul chimic ca atare.

Același lucru s-ar putea face și cu alți reactivi. Hidroxidul de sodiu este acum carbonat de sodiu, pentru coacere.

Acidul muriatic sau orice alt acid este acum oțet de curățat concentrat.

Poate conduceți un fel de afacere de import-export, ceva care nu are o categorie specifică și va comanda orice este "profitabil"

Echipament idk, asta e o altă problemă care poate doar trebuie să fie rezolvată pe această piață, sau poate se pot găsi articole conexe, cum ar fi echipamente de prelucrare a laptelui sau echipamente de fabricare a berii și să le adapteze.
 
Top