• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Căutați un furnizor de MDMA sau LSD în America

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Caut un vânzător de MDMA sau LSD care poate livra în America Caut doar o cantitate mică în valoare de 50 $
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nu există pe piață aici, nu? Se pare că, chiar dacă nu ar exista un vânzător din SUA, cineva ar expedia la tine
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Majoritatea vânzătorilor sunt în Europa sau vând doar sau în cea mai mare parte în Europa, așa că este un fel de luptă, mai ales că încerc doar să testez o sumă mică de bani (50 $) pentru a testa dacă este real 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am auzit că acesta este cazul. Probabil că există o bună oportunitate de afaceri pentru cineva care poate aduce MDMA de calitate în SUA și o poate revinde. Aș dori să știu dacă găsiți pe cineva care are un produs de calitate. Totuși, LSD nu este chiar domeniul meu
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Vrei să încerci o bomboană? Ar trebui să începi cu LSD, totuși,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Am destul de mult mdma Thuggaking54xx 's. Este un produs bun la un preț corect. 100mg este o doză pentru majoritatea oamenilor. 250mg este o doză puternică. Probabil un pic cam mult pentru majoritatea oamenilor
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua Sunt nou pe acest site, dar nu pe piețe și acum pe pastebins. Am nevoie de ajutor să navighez și să găsesc vânzătorii. Caut FXE, dar mă delectez și cu multe substanțe.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Bună ziua, putem furniza precursori ai unor produse, nu produse sintetice. Dacă sunteți interesat, trimiteți-mi un PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames este un furnizor legal de MDMA cu sediul în SUA. Luați doze normale de Shulgin din lucrurile sale 120 - 160 mg.
 
Top