Question Looking for a vendor Caut un furnizor de încredere de metamfetamină pentru Africa de Sud

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bună, am fost pe forum pentru poate aproape o lună și am învățat o mulțime de lucruri, dar în prezent caut un furnizor de cristal meth de încredere care nu este prea scump, eu sunt din Africa de Sud, astfel încât schimbul de bani de aici la USD este destul de scump, aici aș plăti în jur de R400/20USD pentru un gram de cristal, dar prețurile de cristal merg peste 120 de dolari pe gram cei pe care i-am găsit, dacă cineva știe de un furnizor sau este unul pls răspuns. Caut doar un vânzător de încredere care să vândă cristal la un preț rezonabil și dacă găsiți un vânzător din Africa de Sud, ar fi și mai bine. Mulțumesc tuturor.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Eu sunt din Africa de Sud, de asemenea, undeva în cap de nord

Îți pot face rost de TIK (metamfetamină cristalină)
Prețuri direct de la cartelul nigerian
R150 / $8 pe gram + taxa mea
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo mulțumesc omule, asta nu e rău deloc, cel mai bun preț pe care l-am obținut până acum, Cape este bun cu tik că știu de. este R150 pentru un gram și cât de mult ar fi de livrare pentru Durban sau nu știi de ur oameni care vând aici?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Da r150 pentru 1 gram.You afla cât de mult curier va fi de la Kimberley, Northern Cape la Durban decât u lasă-mă să știu.
CAT începe de la R50 această parte.
Mandrax începe de la r40 o pastilă completă / tabletă
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Cel mai bine ar fi să mergeți acolo unde nigerienii au magazine în Durban și să cereți niște cristal
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Da, văd că sunt în jurul hillcrest deci aproape în durban, uneori fumez mandrax àswell și thata q preț bun, cât de mult va fi livrarea de la u la aici în hillcrest
 
Top