Looking for a vendor CAUT FURNIZOR ÎN VRAC PENTRU AUSTRALIA (BANI MULȚI)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Bună ziua tuturor, avem în prezent unele probleme cu furnizorul nostru actual, în principal în ceea ce privește calitatea produselor și cantitățile care ne intră pe ușă. Credem că organizația noastră este în prezent prea mare pentru a face față problemelor actuale cu care ne confruntăm. Din acest motiv, căutăm în prezent noi furnizori potențiali care doresc să construiască o relație de afaceri pe termen lung cu noi.

În prezent, căutăm:

- Cocaină
- Meth
- MDMA
- Ketamină

Suntem una dintre cele mai implicate, mai cunoscute și mai mari organizații din Australia, cu o mare influență asupra comerțului cu droguri de aici.
Avem un mare control asupra vânzării, distribuției și circulației a tot ceea ce este în cantități mari pe piața internă. De asemenea, deținem controlul și avem alianțe cu alte câteva familii și organizații criminale din Australia, inclusiv cu câțiva dintre cei mai mari vânzători online de darknet din Australia.

Putem vorbi toată ziua despre câtă putere și control avem aici, în Australia, sau putem vorbi despre nenumăratele resurse și conexiuni de care dispunem, dar nu suntem aici pentru asta. Suntem aici pentru a oferi oportunitatea de a face milioane de dolari într-o perioadă scurtă de timp.
Rețeaua și organizația noastră extrem de sofisticată și de mare + o conductă constantă de transporturi mari de produse de înaltă calitate = milioane și milioane de dolari cu ușurință. Cu această oportunitate există o sumă inimaginabilă de bani de făcut, cei care sunt inteligenți vor fi capabili să vadă acest lucru, cei care sunt simpli la minte nu vor fi capabili.

Căutăm oameni care împărtășesc aceeași viziune pe termen lung ca și noi și care sunt capabili să îndeplinească cerințele noastre.
Nu căutăm să facem afaceri unice, avem nevoie de un furnizor care este dispus să lucreze și să facă compromisuri cu noi pe termen lung.
Credem că se pot face mai mulți bani pe termen lung, așa că dorim să construim o frăție și un parteneriat de durată.
De asemenea, nu căutăm persoane care nu au experiență cu transportul în Australia sau care doresc doar să experimenteze micile lor metode de transport. Aceasta este o oportunitate pentru cei cu experiență, nu pentru cei care abia încep.

Organizația noastră este foarte de școală veche, dar asta nu înseamnă că suntem proști. Escrocii, pierzătorii de timp și persoanele care nu sunt capabile de acest rol, vă rugăm să evitați să ne contactați.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Salutări! Noi furnizăm precursori, nu produse sintetice. Dacă aveți orice nevoie, vă rugăm să nu ezitați să mă contactați. Vindem în principal produse (BDO, bile de iod, hipoacid...) în Australia
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Bună prietene,
Vă mulțumim pentru răspunsul dvs., cu toate acestea, în prezent ne uităm doar la aprovizionarea cu produse finite. Dacă acest lucru se schimbă, veți fi prima persoană pe care o vom contacta.

Noroc.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Vă putem furniza analog legal de ketamină în orice cantitate cu livrare garantată. Numai escrow
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Sunt un furnizor de precursori din China și aștept cu nerăbdare să cooperez cu dvs. în viitor.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vă pot ajuta
cu K și poate cu cocaina, dar metamfetamina pe care vameșii au făcut-o extrem de dificilă. Există o metodă de a vi le trimite în siguranță, dar este costisitoare și nu știu dacă am putea să o facem la scara despre care vorbiți. Ar fi nevoie de ceva capital chiar și pentru a încerca. Aveți conducte utilizabile către voi în prezent? Dacă da, vă pot trimite tot Proust-ul pe care vi l-ați putea dori.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Salut, frate, hai să vorbim în particular.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
O Contactați-mă în privat. Vă pot ajuta cu asta
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Încă mai caut. O mulțime de oameni mi-au trimis mesaje, dar până acum se pare că nimeni nu este capabil de acest job.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Cineva a ocupat poziția de furnizor pentru Meth. Sunt încă în căutare de orice altceva.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Este bun, ceea ce se vehiculează este o porcărie ...
Cum se poate obține un început de la yous

Sunt în zona Brisbane
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
bună australia, contactați-mă și putem vorbi cred că ar putea fi bun pentru noi și pentru tine prea. Știu că Australia și Noua Zeelandă sunt piețe bune pentru gheață în special, nu?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Dacă sunteți încă interesat, suntem capabili să livrăm gheață fiecare quantitie pls trimite-mi pm pentru detalii
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD Bănuiesc că sunt fizli, am avut lungi negocieri cu ei și nimeni nicăieri...iluzii
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
După luni și luni de discuții cu mulți potențiali furnizori și producători, până acum am reușit să stabilesc o relație doar cu un singur furnizor, și anume pentru meth.
În mod surprinzător, după tot acest timp, organizația noastră încă caută pe cineva care să ne furnizeze direct cocaină, MDMA și ketamină. Am crezut inițial că, având în vedere numărul mare de persoane care ne-au trimis mesaje și ne-au contactat, vom găsi cu siguranță un înlocuitor potrivit pentru furnizorul nostru actual foarte repede, însă nu pare să fie cazul.

Până acum, 90% dintre persoanele care ne-au contactat au ajuns să ne piardă timpul. Au existat încercări de rahat de a încerca să ne păcălească, au existat încercări de a ne forța să ne ocupăm de ÎNTREGUL proces de transport de la început până la sfârșit, inclusiv utilizarea rutelor și a informațiilor noastre și a metodelor noastre de transport, și mai multe alte încercări de a ne pierde timpul și eșecuri repetate de a acționa în urma promisiunilor și cererilor. Oamenii au pretins că pot să ne furnizeze lunar xx KG de produse, dar s-au străduit să producă un singur KG sau două în termen de o săptămână. Oamenii au pretins că pot transporta cu succes produsele în Australia, dar nu au mai expediat niciodată produse în Australia. Oamenii au pretins acest lucru și că, dar nu au reușit să acționeze pe baza afirmațiilor lor, și chiar, uneori, pur și simplu dispar complet pe noi. Acesta este un comportament copilăresc și cu siguranță nu este tipul de oameni cu care am vrea să facem afaceri oricum.

Așa cum am afirmat în primul meu post, aceasta este o oportunitate masivă prezentată aici și vine atașată cu potențialul de a face milioane de dolari într-un interval scurt de timp. Operațiunile noastre aici, în Australia, ne permit să vindem și să distribuim literalmente 20-30 KG de MDMA lunar, iar o persoană de pe acest forum a susținut că poate ține pasul cu aceste cantități, dar a avut nevoie de 2 luni pentru a ne transporta un KG de MDMA. Cum ar putea cineva să lucreze astfel și să facă bani?

Voi spune acest lucru încă o dată, și va fi, de asemenea, ultima dată când o spun. Aceasta este o oportunitate de schimbare a vieții pentru cei care sunt CAPABILI de acest rol, nimic mai puțin. Tot ce avem nevoie sunt transporturi regulate de produse de înaltă calitate, transport mai mult decât decent, comunicare decentă și dorința de a lucra și de a face compromisuri cu organizația noastră, dacă reușiți să vă respectați partea, atunci vă pot promite că vom lucra împreună în armonie pentru o perioadă foarte lungă de timp. Dacă nu vă ridicați la aceste așteptări sau nu puteți ține pasul cu aceste cerințe, v-aș sfătui cu tărie să evitați să ne trimiteți mesaje pentru a nu ne irosi timpul amândurora. Nu avem atât de mult timp liber să stăm aici și să scriem înainte și înapoi doar pentru a nu ajunge nicăieri. 80% din timp putem vedea direct dincolo de rahat, care este unul dintre multele motive pentru care suntem una dintre cele mai mari organizații din Australia, așa că nu vă deranjați să ne pierdeți timpul.

Oricum, flecăreala mea a luat sfârșit. Suntem în continuare în căutarea unei aprovizionări constante de Coca-Cola, MDMA și Ketamină. De asemenea, am putea fi deschiși și la alte produse.
 
Top