Question Căutați semințe sau plante de coca în Europa

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Bună, caut plante sau semințe mici de coca.
Știu că nu merită pentru o sinteză, dar mi-ar plăcea să mestec în mod tradițional frunzele sau să fac un ceai.

Salutări
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Nu contează. Nu am nevoie să mă droghez.
Ar fi doar cool să o am. Ar fi un plus frumos pentru plantele de canabis, salvie, peyote, mac și kath din grădina mea de iarnă.
Sper că are sens 😉
Următoarea va fi efedra și, sper, cocaina
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Sincer, aș dori să obțin și eu mai multe tipuri de semințe. În urma acestui lucru. Dacă lumea se termină vom avea nevoie de ele
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oamenii le vând pe Etsy, frunze și semințe deopotrivă. Oamenii le primesc, există munți de recenzii. Nu m-am gândit niciodată să le cultiv, dar chiar și cu o privire ocazională văd că trebuie să cumpărați semințele într-o anumită perioadă a anului, deoarece nu se păstrează foarte bine și doar semințele destul de proaspete sunt viabile. De asemenea, este posibil sau nu să fie nevoie să fie stratificate. menționez doar acest lucru pentru a avea un plan atunci când este sezonul de aruncare a semințelor. Am văzut câteva articole despre extragerea din saci de frunze. Nu a fost incredibil de profitabil, dar îmi amintesc că au obținut 12 grame din frunze și cred că a fost vorba de 5 lbs de frunze.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Și asta este absolut legal? Fără probleme? Nu am fost niciodată pe etsy, am crezut că sunt meserii
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nu, nu este nici măcar un pic legal. Etst are, de asemenea, o mulțime de cetone îngrijite utilizate pentru parfumerie și săpunuri" acetofenona, de exemplu, miroase a cireșe și vanilie Nu aș mirosi-o personal. Ar putea face rău. Etsy este o modalitate destul de bună de a spăla unele chimicale. Majoritatea oamenilor nu-și dau seama ce au acolo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Este minunat! Cred că voi fi obtinerea pe etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
există synthocaine pe acolo. Provine din Canada și ei spun că vor un număr DEA, dar mă întreb dacă se vor uita în altă parte când vor verifica cifrele. Nimeni nu cumpără chimicale de pe Etsy cu o licență DEA. Ei cumpără de la sigma-aldridge și așa mai departe. Etsy are scoarță de rădăcină pentru zile întregi, uleiuri esențiale, extracte de plante......Unui din India nu-i pasă, ți le trimit prin poștă.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Da, mă uit la lucruri acum. Nu este un loc rău pentru cumpărături în general
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Din câte știu eu, coca trebuie să crească la o înălțime perfectă pentru a obține potențialul său de cocaină :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
21
Reaction score
12
Points
3
încercați sharetheseeds.me
este un forum unde oamenii își trimit reciproc semințe gratuite, așa că trebuie să convingeți pe cineva să le trimită, eventual să plătiți câțiva dolari.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Acest lucru este minunat, mulțumesc!
 
Top