Question caut persoane în danemarca, suedia sau germania

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Caut un partener/mentor/profesor în producția de amfetamină. în Danemarca ar fi de preferat, deoarece sunt stabilit în Danemarca. aștept cu nerăbdare să mă întâlnesc cu oricine împărtășește viziunea mea de a aduce amfetamină bună în scandinavia
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cu siguranță nu veți găsi o sursă de încredere cu care să vă întâlniți personal :D Chiar dacă cineva ar face asta, nu o faceți! Asta înseamnă intrarea ta gratuită la închisoare, tipule
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Am încercat să mă alătur grupului, dar fără succes, văd că sunteți unul dintre membrii personalului, mă puteți ajuta să intru?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nimeni nu vă arată cum să faceți zD dacă cineva știe cum să facă nu trebuie să arate cuiva cum să facă xD este biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Există oameni pe forum care sunt bucuroși să explice lucruri începătorilor :) Dar în persoană? :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
oamenii cred că aceasta este o muncă normală xD 8h du-te acasă xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nu pot fi achiziționate nimeni nu vă va învăța cum să faceți zD. Dacă cineva este priceput la ceva, nu are nevoie să învețe pe altcineva cum să facă acel lucru.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Scopul acestui forum este de a-i învăța pe noii veniți, așa că nu v-aș sprijini afirmația :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nu te jignesc sau ceva de genul ăsta, dar :
-oamenii care sunt suficient de pricepuți au învățat asta din activități ilegale și nimeni serios nu se va întâlni cu tine pentru că dacă sunt/au fost activi în activitatea de producere a drogurilor le va fi frică să nu fie provocați/buscați
-acest forum predă multe, dar este finanțat de HEISENBERG, G.PATTON etc. - oameni pasionați și nu cred că vreunul dintre ei va risca să se întâlnească cu dvs. deoarece sunt figuri prea mari și cred că LE a încercat de zeci de ori să vă provoace. De asemenea, primesc o mulțime de oferte de a preda/vorbi/întâlni oameni pentru bani și de a-i învăța pentru că am de-a face cu chimia în fiecare zi, dar majoritatea (nu vreau să vă lipsesc de respect) sunt LE care încearcă să mă momească și să mă incrimineze.

Noroc btw și sănătate!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Oamenii trebuie să înceapă să înțeleagă că nu este necesar să se întâlnească, pentru asta avem darkweb în primul rând :)

Văd asta foarte des cu începătorii, sunt adesea pregătiți pentru asta, dar nu se gândesc la riscuri nici măcar o dată.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Văd asta foarte des la începători, de multe ori sunt pregătiți pentru asta, dar nu se gândesc la riscuri nici măcar o dată.''

Da, ei cred că este un joc de tip video LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

De fapt, o înțeleg, sună ca o lovitură norocoasă de a fi invitat de unul dintre cei mai mari bucătari clandestini din țara ta sau ce spun polițiștii pentru a te provoca să îi întâlnești. O fac să pară o șansă unică în viață...

Dar da, iată... o șansă unică în viață și pentru închisoare :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Înțeleg că nu voi găsi pe cineva a cărui afacere merge deja grozav și să iau un tip la întâmplare (eu) și să-l învăț cum să gătească crank lmao, speram mai mult să găsesc pe cineva care este în afara jocului dispus să ajute sau pe cineva nou în toate rahaturile astea ca mine, cu care să ajut. Nu știu de ce oamenii presupun că sunt în căutarea unui fel de înger amfetamină să vină în zbor în jos și mă binecuvântează cu abilități de gătit. Sunt în stadiul meu incipient de învățare și sunt practic un burete atp absorbind toate cunoștințele pe care le pot obține. bun cautati cu site-ul. apreciez mare om
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei omule :) Sunt sigur că există mulți oameni pe bord care sunt chimiști pensionari sau chiar încă merg și doresc să ajute!

În ceea ce privește amfetaminele, vă pot ajuta și sunt mulți alții care sunt dispuși să vă ajute gratuit!
Toate într-un mod digital și sigur :)

Voi deschide în curând o cameră de chat sesiune în cazul în care oamenii pot pune întrebări și de a obține sprijin de gătit în timp real, gratuit!

De asemenea, am un grup comunitar aici, unde puteți pune toate întrebările pe care le aveți gratuit.

În ceea ce mă privește, toate cunoștințele mele despre chimia clandestină le am de pe acest forum și de la experții de aici! M-au ajutat să îmi creez laboratorul și apoi să îl conduc - m-au ajutat din primul până în ultimul moment! Totul gratuit :)

Lasă doar partea non digitală în afara ecuației tale și vei fi în siguranță 100%
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Toate acestea sunt ușoare și sunt disponibile pe forum. Important este să găsiți reactivii în țara dvs. și să îi cumpărați mai întâi
 
Top