Cristale LSD la lichid

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua, am cristale de lsd și vreau să le transform în lichid pentru a putea face file de hârtie sau file de gel de lsd. Nu am făcut eu cristalele și nu știu prea multe despre lsd, așa că poate cineva să mă învețe cum?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Pur și simplu dizolvați cristalele într-un amestec de metanol și apă biodistilată în proporție de 70/30, pentru fiecare gram de LSD puteți calcula potența fiecărei picături ținând cont de faptul că 1 ml reprezintă 35-40 de picături, în funcție de fiecare picurător. Pentru a vă putea pregăti foaia de blotter, șmecheria este să vă cumpărați foaia de blotterart de pe orice pagină de blotterart disponibilă și după ce aveți totul pregătit, faceți un pat etxa din cuie sau pioneze și puneți foaia deasupra și cu o seringă dispersați picătură cu picătură pe fiecare blotter. dizolvarea LSD. În mod normal foile sunt de obicei de 500 de pătrate, puneți foaia pe patul vostru de cuie și dacă vreți să puneți 100mcg în fiecare, trebuie să dizolvați 50mg de cristal în 20ml de alcool/apă și să dizolvați bine LSD-ul în amestec, puneți-l în interiorul unei geringile și distribuiți uniform pe foaie, o picătură pentru fiecare pătrat marcat și astfel veți obține o distribuție uniformă bună în blotterart-ul vostru.
 
Top