Imprimarea LSD

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Bună ziua încerc să știu cum se face LSD literalmente ca și cum oamenii fac cu anumite imagini ce mașini folosesc și cum.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Întrebarea pe care doriți să o puneți nu este "cum să tipăriți LSD", ci "cum să tipăriți blotters". Pentru a tipări blotters, este la fel de simplu ca a pune hârtie albă într-o imprimantă și a alege modelul dorit.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
bilele tipărite sunt înmuiate în lsd și apoi lăsate la uscat. nu este vorba despre bile, ci despre microdozarea lsd. puteți lua direct lsd în picături, tot la fel de mult.
puteți încerca la vânzător :- @spanara
sau orice altă piață pentru prețul și calitatea dvs.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Puteți găsi câteva metode de fabricare a LSD pe acest forum.
sau citiți cartea unchiului Fester pe această temă (care, din nou, se află pe acest forum)
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
pe etsy și ebay puteți cumpăra cât de multe blottersheets doriți.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Cum doriți să microdozați lsd în timp ce fiecare gram conține 10000 de doze, cum doriți să împărțiți la exact 0,0001 din gram?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dozare volumetrică
 
View previous replies…

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Ce este solventul pentru lsd? Cât solvent pe gram de lsd. Raport? Tnx
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nu mă pricep prea bine la triptamine, dar din câte am înțeles, LSD este o sare de carboxilat? Raportul este determinat în întregime de potența pe care doriți să o infuzați în tablete. să luăm câteva numere: 10ml apă 10g lsd tartrat sau orice altceva, dacă vrem 10 doze cu 1g fiecare empiric 1ml ar trebui să conțină 1g. Aplicați această formulă la datele dvs. și utilizați un instrument de măsurare adecvat, cum ar fi o micropipetă pentru a doza individual fiecare pătrat.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Doar ceva de adăugat la ceea ce a spus @UWe9o12jkied91d. Nu ați dori să dizolvați LSD în apă pentru a pune șervețele. Este solubil în alcooli, cum ar fi etanolul, așa că puteți folosi etanolul anhidru pentru acest lucru. Se evaporă mult mai ușor și nu riscați să vă hidrolizați LSD-ul :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Din câte știu eu, sub formă de sare carboxilată și dizolvată în apă departe de lumină, este foarte stabilă, Shulgin însuși a spus-o, dar s-ar putea să mă înșel.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ar putea fi foarte bine! dar hei, cea mai rapidă evaporare este un motiv suficient pentru a o alege, cred :)
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Doza activă de lsd este de ~100micrograme . fiecare gram de lsd poate fi 1000 de doze, ceea ce înseamnă că trebuie să combinăm 1 gram de lsd cu 1000gr dh2o . Aceasta dă 1 doză pe gram de soluție pe baza a ceea ce ghidați. Următoarea mea întrebare este următoarea: dacă adăugăm pur și simplu 1 gram de lsd la 1000 de grame de apă, de câtă doză de agitare este nevoie pentru a ne asigura că amestecul este complet corect. Această metodă are o eroare estimată de combinare a cantității corecte în soluție. Pot amesteca soluția și să mă asigur că se întâmplă doza corectă? Există vreo șansă ca un gram dintr-o parte a soluției să conțină 2 doze în timp ce o altă parte de 1 gram să nu conțină lsd?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
În cazul lichidelor, punctele fierbinți nu sunt o problemă. Amestecați bine timp de câteva minute după ce totul este dizolvat și veți fi gata.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Care este întrebarea dvs. mai exact? întrebați ce diluție ar trebui să aplicați pentru a obține această cantitate de LSD într-o singură doză? Care este calea de administrare? Blotter, picătură...
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Da, exact. în doză unică de lsd activ. Pe picătură. Și fiecare picătură de lsd conține același lucru ca și alte picături?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Da. Vă rugăm să consultați comentariul meu anterior privind amestecarea.
 
Top