Question Looking for a vendor Plasă curată fabricată în China?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
A făcut cineva cumpărături prin https://m.made-in-china.com? Se pare că oferă multe produse prin intermediul multor furnizori. Curios dacă cineva a folosit n rezultat? Am încercat doar cumpărături din China o dată pentru țigări replica și a fost înșelătorie ... Sunt ezitant să magazin oriunde care nu este peste piață cu escrow bc experiențele anterioare au fost negative.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Deși eu sunt un vânzător.
Dar eu susțin găzduirea aici. domnule

Pentru că mulți escroci ne-au afectat reputația.
Și eu îi urăsc.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Deci sunteți vânzător pe site-ul Made in China? Recunoașteți că există vânzători legali ca dvs., dar recent escrocii au afectat reputația site-ului Made in China?
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Da, domnule

Există, de asemenea, mulți vânzători onești.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Da, majoritatea sunt legitime, MiC este un fel de alibaba. pe de altă parte, există escroci peste tot, vă recomand să vă informați cu Amarvel Bio pentru ceea ce căutați, sunt activi aici pe forum și sunt super legitimi, un pic mai lent, dar legit. vânzătorul lor Jenny este frumos și serviabil, în general, majoritatea lucrurilor bune de spus.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Este AMarvel Bio pe site-ul Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Probabil, dar de acolo nu vei face decât să vorbești pe telegramă/whatsapp cu persoana responsabilă de vânzări pentru orice companie, de cele mai multe ori
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Lucrul care mă neliniștește în legătură cu multe site-uri internaționale este așteptarea cumpărătorului de a cumpăra vrac de la început. Pe o piață dw, de exemplu, nu aș cumpăra niciodată vrac fără să primesc mai întâi o mostră gratuită sau, cel puțin, să cumpăr o cantitate mică sau să plătesc doar transportul. Astfel, știu cel puțin că vânzătorul este competent în materie de expediere și că produsul este acceptabil. Pentru substanța care mă interesează, pentru început am nevoie doar de 5-10 grame. Evident, cantitatea va crește cu timpul. Dar, atunci când am încercat să aflu, vânzătorii încercau să mă convingă să cumpăr kg sau 5 kg. Din punctul meu de vedere, este mai bine pentru amândoi să vedem dacă 5-10 grame ajung la destinație, timpul necesar pentru expediere, sfaturi pe care le-aș putea da vânzătorului pentru expedieri viitoare pe care poate nu le știe (nu scrieți adresele de mână, sigilați în vid sau folosiți containere etanșe urmate de mylar etc.). Acestea sunt lucruri pe care aș dori să le asigur în timpul expedierilor de cantități mici pe care oricare dintre părți își poate permite să le piardă și să modifice expedierea pe următoarea încărcătură, mai degrabă decât să expedieze doar kg n Am ieșit din Crypto, vânzătorul a ieșit din achizițiile viitoare, cu excepția cazului în care reexpediază etc. . Cred că acesta este motivul pentru care ppl iubesc escrow de piețe dw atât de mult.
 
Top