Fabricarea de produse slabe

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, aceasta este prima mea întrebare pe acest forum😛
Deci, dacă întrebarea este în secțiunea greșită, atunci anunțați-mă

Este posibil să faceți Lean?
Și dacă da, cum?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Nici măcar nu trebuie să studiați chimia pentru a face acest lucru.



De obicei, baza pentru lean este un medicament puternic pentru răceală, eliberat pe bază de rețetă, în special un sirop de tuse care conține atât prometazină, cât și codeină. Au fost utilizate și medicamente fără prescripție medicală pentru răceală care conțin dextrometorfan ca ingredient activ, deoarece pot produce efecte similare și elimină necesitatea unei vizite la medic[8][9].

Pentru a crea un amestec care poate fi băut, siropul de tuse este combinat cu băuturi răcoritoare, în special băuturi cu aromă de fructe, cum ar fi Sprite, Mountain Dew sau Fanta, și este de obicei servit într-un pahar cu spumă.[10][11] O bomboană tare, de obicei un Jolly Rancher, poate fi adăugată pentru a da amestecului o aromă mai dulce.[1]

Mascarea gustului nedorit poate afecta aprecierea potenței, care este un factor în supradozaj

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A reușit cineva să găsească rețetele exacte? Componența (raporturile) ingredientelor pentru fiecare rețetă farmaceutică?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
obțineți niște pastile de codeină și căutați cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ați încercat kratom și sirop de tuse? Am amestecat cele 2 a fost de fapt mai bine imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
dacă vrei să știi cum să faci substanța chimică (codeină) în sine și nu doar băutura, hmu, îți pot trimite tutoriale ^_^
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, Fidelis! Aș dori să te întreb cum pot obține codeină?" Poți să-mi trimiți o lecție?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Știu că acest fir a fost dezgropat, dar pentru oricine cercetează acest subiect în viitor...
1) Extracția codeinei și a promethazinei din comprimate
2) Siropul dvs. trebuie să aibă o bază - siropurile de glucoză, siropurile de porumb sunt câteva exemple de ce puteți folosi la nevoie. Îți poți face chiar și propriul tău, în acest caz, zahăr! Dacă țintești însă o replică de sirop, vei dori un sirop de compoziție RX.
4) Culorile care sunt folosite în fiecare marcă pot fi găsite online și în pliantele atașate la sticlele reale. Acestea sunt coloranți pudră - nu veți obține același rezultat cu lichidele. Dacă vă propuneți să faceți o copie, asigurați-vă că le obțineți pe aceleași (de exemplu albastru #1 și roșu #33).
5) Aromatizarea poate fi fie cumpărată, la fel ca siropul de compoziție de bază, fie se poate obține un gust similar prin încercare și eroare cu amestecarea diferitelor siropuri aromate / arome. Totul depinde de cât de aproape de produsul real doriți să obțineți.
 
Top