Statutul producătorului

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
DwPKsIiOYW

Proiectul nostru există de mult timp și cu siguranță am reușit să câștigăm inimile unui număr mare de oameni. Mii de persoane au evaluat conținutul creat de noi ca fiind de înaltă calitate și profesional. Nu am întâlnit niciodată o evaluare negativă a activităților noastre. Putem afirma fără echivoc faptul că am devenit o comunitate recunoscută, autoritară și profesională care reunește mii de oameni cu interese și hobby-uri similare. Printre noi există sute de producători de înaltă clasă de diverse substanțe, care fac acest lucru profesional la un nivel înalt. Ei aprovizionează mulți vânzători cu cantități mari din produsele lor. Mulți producători a fost instruit de noi. I-am ajutat în diferite probleme complexe de sinteză.

Piața medicamentelor nu poate exista fără producătorii de medicamente. Producătorii de produse de calitate câștigă rapid popularitate și recunoaștere universală. Nu am văzut până acum în comunitățile online strategii de promovare de marketing bazate pe vânzarea de produse de calitate direct de la un producător, la prima mână.

Prin urmare, începând de astăzi, vom atribui statutul de producător utilizatorilor, care vor putea confirma experților noștri că au propria producție, precum și să raporteze o metodă de sinteză care este utilizată pentru sintetizarea produsului lor. Utilizatorii care au primit statutul de producător vor fi verificați de administrație nu numai online. Vom efectua controale aleatorii prin sondaj, efectuând uneori achiziții de la producători. Apoi, vom efectua o analiză calitativă a produselor lor în laboratorul nostru independent și vom publica rezultatele testelor.

Garantăm abordarea foarte strictă a problemei atribuirii statutului de producător. Vom priva de acest statut vânzările de produse de calitate scăzută.

De acum înainte, un cumpărător de medicamente pe Internet va alege cele mai bune dintre cele mai bune și nimic mai rău!

Cum să obțineți statutul de producător?
Contactați @G.Patton cu informații despre produsul dvs., prin ce metodă și cum a fost fabricat. Fiți gata să răspundeți la întrebări suplimentare despre sinteză și precursorii utilizați. De asemenea, trebuie să furnizați fotografii anonime ale laboratorului dumneavoastră.

Dacă sunteți un reprezentant al pieței sau al unei alte comunități tematice și vă place conceptul care acordă prioritate calității unui produs, atunci vă puteți alătura cu ușurință nouă. Ușile noastre sunt deschise pentru toți cei cu intenții bune. Vom fi bucuroși să confirmăm că vânzătorii, care sunt prezentați pe site-urile dvs., sunt producători reali. Vom fi obiectivi și imparțiali în auditul nostru.

Acest subiect este închis pentru discuții. Aici vor fi publicate linkuri către conturile producătorilor verificate numai de administrația BB, precum și rezultatele analizelor calitative ale produselor producătorilor.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top