mdma pentru începători?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
am vândut mdma, dar nu am nici o idee despre cum să fac întregul proces de a-l face singur, există vreo modalitate prin care cineva ar putea să-mi explice și să mă ghideze cum să o fac în termeni simpli, deoarece sunt un idiot și să-mi explice ce trebuie să obțin, de preferință ceva ce pot comanda de pe clearweb, cum ar fi toate substanțele chimice și echipamentul
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Având în vedere că este vorba despre un proces chimic, cred că ar trebui să vă faceți timp și să învățați despre cât mai multe. Nu ar fi atât de profitabil dacă ar exista o instrucțiune pe care orice "idiot" ar putea să o urmeze și să aibă rezultate bune. Uitați-vă pe forumul de acolo, aici sunt câteva rute postate. Tot ceea ce nu înțelegeți trebuie să învățați. Pas cu pas. Știu oameni care învață să sintetizeze amfetamină freebase, ceea ce este mult mai ușor decât să faci mdma, de câteva luni. Răbdarea este cheia aici cred eu și ar trebui să aduci mult, mai ales dacă ești neexperimentat
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Complet de acord cu domnul @sorcerer. În cazul în care este foarte ușor, toată lumea poate sintetiza MDMA în podul casei. Pe de altă parte, nu este prea dificil în cazul în care aveți abilități de bază și cunoștințe de chimie cu o anumită experiență de laborator. Forumul BB vă permite să învățați totul pe cont propriu prin intermediul diferitelor secțiuni ale forumului, subiecte și discuții.
 
Top