Mefedronă 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua,

Nu știu dacă aceasta este secțiunea potrivită pentru acest lucru.

Sunt un utilizator ocazional de 4MMC, și, de asemenea, a fost un utilizator în epoca pre-ban, așa că știu ce 4MMC este capabil de.
Cu toate acestea, pe piața de astăzi, toate lucrurile care se găsesc pe piețe, sunt maro, gri, galben, deci murdare. Iar problema este că nu puteți spune prin testarea reactivilor dacă aveți 4mmc sau ceva din familia mmc sau CMC sau CEC. Singura modalitate este să o trimiteți la un laborator.

Așadar, întrebările mele pentru dvs. sunt următoarele: știe cineva vreun furnizor care să vândă 4MMC de înaltă calitate și cum pot curăța 4MMC murdar cu ustensile de uz casnic?

Mulțumesc!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Dacă ați cumpărat 4mmc, dar ați primit un produs murdar și nu sunteți sigur că este mefedronă.
Atunci trebuie să faceți următoarele:
1) Faceți evaluarea mefedronei
2) Purificați acest produs.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vă mulțumim!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
căutați vânzători polonezi, a existat unul numit zeonpl (mai târziu ethernal), dar nu sunt sigur dacă mai este activ. Avea 4mmc bune. Am avut o experiență proastă cu verndori din Olanda, nu a fost 4mmc cu siguranță! Pofte intense, dar fără plăcere, am luat o supradoză și nu am putut respira normal din cauza vasoconstricției severe a plămânilor și a trebuit să chem ambulanța. Dar a dispărut rapid din fericire
 
Top