Pulbere de mefedronă în apă pură Punct suprasaturat (dar altă întrebare)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună.
Este posibil să folosesc făina de mefedronă (adică produsul pe care îl obțin după acidificare și filtrare fără cristalizare în pulbere cristalină) pentru cristalizare prin această metodă? (1g la 0,7ml de apă distilată adusă la fierbere și apoi pusă în congelator la -8 grade timp de 12 ore) vă puteți uita pe un alt topic pe această temă, despre aceste proporții a scris Sergei Kush și alte persoane și au avut un rezultat normal, dar în toate manualele pe care le-am văzut (unul în care s-a atins în general acest subiect) recristalizarea s-a făcut din pulbere de cristal. mulțumesc.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
se utilizează raportul 1:1, 1 ml de apă la temperatura camerei 210-240 mg de mefedronă. Acesta va arăta ca un ulei, dar nu vă faceți griji cu privire la ir sau culori, acestea vor rămâne în apă.
Țineți minte, cationele sunt distruse în soluții neutre - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235

După ce ați dizolvat marfa, filtrați-o, așteptați 1 oră să se răcească și puneți-o în frigider 1-3 c timp de 24 de ore, 80% din ea va cristaliza
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
He say bulshit is no water only and is no -8°C
Am fost făcut așa cum spune el, dar am obținut pulbere, acum am un cristal frumos și mare.
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top