Plângerea Meth

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Cea mai mare parte din ceea ce există pe piață nici măcar nu ar mai trebui să se numească metamfetamină. Este gunoi și, contrar a ceea ce spun majoritatea oamenilor, nu este mai ieftină. Da, prețul pentru o uncie pe piața cu care sunt familiarizat este de aproximativ 200 și acum cincisprezece ani o minge a fost 250. Dar acum cincisprezece ani, o persoană ar putea lua mai puțin de zece lovituri de pe un castron, apoi începe să se joace cu ceva și apoi, dintr-o dată, 24 de ore au trecut în ceea ce a simțit ca poate o oră și în tot acest timp, luând un alt hit nu a fost chiar necesar. Eu și sunt sigur că mulți alții ar plăti cu plăcere mai mult pentru calitate. De ce nu exploatează nimeni acest lucru? Pur și simplu nu înțeleg. Și la fel ca anunțul de serviciu publix..... rahatul nu ar trebui să arate ca cioburi gigantice și nu ar trebui să se rupă / sfărâme ușor nu ar trebui să aibă linii verticale. Asta e o prostie. Cioburile ar trebui să fie de un alb lăptos cu linii diagnostice și nu de mărimea brațului unui copil. Dacă este zdrobit sub un card, ar trebui să se spargă și să aibă potențialul de a zbura prin cameră. Deci, oamenii cartel vă rugăm să aduceți înapoi rahat bun. O mulțime de oameni ar fi fericiți să plătească pentru asta
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Sunt de acord cu dumneavoastră
Aceeași problemă în Africa de Sud, cumpăr doar de la 1 sau 2 dealeri care știu că nu vând rahat. 90 la sută din timp cristalele sunt de rahat.
Eu le numesc blank-uri.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Credeți-mă, oamenii sunt păcăliți. DEA spune că această "P2P METH" este cea mai pură și mai periculoasă metamfetamină, dar trebuie să fii idiot ca să crezi asta. Analogii efedrinei produc metamfetamina D, iar rezolvarea D,L din P2P necesită mult timp și este costisitoare și puțini oameni fac acest lucru. Aruncarea a 1/2 din produs sau încercarea de a-l racemeriza și de a-l rezolva este practic un joc de proști. De ce s-a topit rahatul meu la 142 °C în cadrul unui test de topire? De ce am recuperat 2,5 grame de rahat amorf alb și pufos din 7 g de amină cu 50 ml de acetonă anhidră rece? Ce naiba sunt chestiile astea care sar în țeavă și nu se topesc ?
J/k, eu știu ce sunt toate astea dar consilierii și oficialii îmi spun că mă înșel și că rahatul ăsta e nemaipomenit și doar 25$/g!
De fapt, am venit aici să fac un post, dar aveam nevoie de o ventilație.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nu sunt de acord decât cu un singur lucru... De multe ori nu știu ce este. Tot vreau să-mi spun că este o chestie de toleranță, dar ultimul lot pe care l-am primit are de fapt metamfetamină în el și îmi amintește doar că o mulțime vândută ca metamfetamină nu este de fapt.

Sunt fumător, de peste 20 de ani. Ultimul lot, indiferent cât de mult am fumat, nu a făcut nimic, dar dacă am mâncat 0,10, aș fi mers. Noul lot ... fumat un castron și Im mare.

Chiar aș vrea să știu ce se topește și fumează ca cristalul, dar nu te droghează decât dacă mănânci
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
În primul rând, m-aș uita la feniletilamine sensu-stricto.
Beta-metamfetamina
N,N-dimetilfeniletilamină
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Există o mulțime de analogi care sunt mai ușor de făcut. Dacă faceți o reducere standard a metamfetaminei pe b-feniletilamină, obțineți aria jeninsus, un stimulent care se găsește în orhidee ( acesta este numele speciei) interzis în sport, dar altfel gri închis legal.
Vedeți ce se dizolvă și ce nu. Faceți un test de topire. Recristalizați-l și uitați-vă la cristalografie. Astea sunt lucruri pe care le fac ca să pierd ore în șir de când sunt drogat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Am găsit ceva recent. Punctul de topire al izoprppylbenzylamine? 142°C, EXACT CEEA CE AM MĂSURAT. Am învățat cum să separ meth-ul de izolat. O dizolvi într-o tavă de plăcintă în alcool izopropilic și o învârți ușor în timp ce se evaporă și se răcește. Cam ca și cum ai căuta aur. Metamfetamina se recristalizează la 170 în mod normal, dar este mai mică amestecată cu rahatul ăsta. Tot se va cristaliza mai întâi și structura celor două cristale nu este deloc similară, așa că poți răzui selectiv meth-ul. Rahatul pe care îl obțin eu conține aproximativ 10% metamfetamină. Mă simt destul de încrezător în această afirmație
 
Top