îngrijirea pielii utilizatorului de meth

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetamina are reputația de a face pielea oamenilor urâtă. Pot atesta acest lucru cu mâna mea. În afară de igiena normală, are cineva recomandări de remedii la efectele metamfetaminei asupra pielii. M-am săturat să arăt ca un mutant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Am auzit că suplimentele prenatale pot ajuta la creșterea părului și pot îmbunătăți pielea și unghiile, așa că poate încerci asta. Există și alte vitamine bune. ia suplimente și mănâncă sănătos și vei fi bine.

Dacă aveți probleme cu culegerea pielii, țineți-vă unghiile foarte scurte. și săpunurile și șampoanele pe care le folosiți contează. folosiți-le pe cele blânde, în mod ideal pe cele pentru pielea/părul uscat/deteriorat. nu uitați să rămâneți hidratată, atât pe dinăuntru, cât și pe dinafară. aplicați loțiune după ce vă îngrijiți și beți multă apă.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ai făcut mult prea mult. Dacă puteți măsura n face 5mg n merge în sus de acolo până la efectul dorit. Eu iau 5mg din când în când. Cantități atât de mici au un ef3ct mai mic asupra corpului. Fiți atenți. Întotdeauna mă gândesc cum pot minimiza efectele secundare negative și apoi iau o doză mică și plec de acolo. De asemenea, luați o multivitamină sau ceva înainte. Îmi place să mănânc înainte de a lua orice medicament.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Obișnuiam să fiu un mare fan al drogurilor care erau practic metadonă presată. Nu am avut niciodată o problemă cu zgâriatul sau cu culesul. Cu meth un aspect important pentru a avea grijă de tine este să dormi suficient. Când devii dependent, acest lucru este probabil greu, dar un utilizator ocazional, dormi când nu folosești
 
Top