Question Metamfetamina din pseudoefedrină

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Cineva care mă poate ajuta cu explicații mai detaliate pentru a crea această metamfetamină?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
întrebare despre crearea acestei metamfetamine:


h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Ce trebuie să fac după substanța asemănătoare cu nutella pe care am pus-o în baia de ulei? trebuie să extrag ce din ea? (de ce ar trebui să fie pusă într-o baie de ulei?)
2. Nu înțeleg ce trebuie să fac cu substanța asemănătoare cu nutella (vă rog să explicați mai detaliat)
3. Cum poate fi înlocuit toluenul? Poate fi înlocuit cu diluant?
4. Cum pot înlocui pâlnia de separare?
5. Aș dori să iasă niște cristale mai mari, ce pot face?

Dacă știți vreo metodă mai simplă de creare a metamfetaminei din pseudoefedrină explicată pas cu pas scrisă fără termeni chimici pentru că nu îi înțeleg
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ok știu primul pas de extragere a metamfetaminei din efedrină sau pseudoefedrină dar al doilea post învață cum să cristalizezi această metamfetamină hci?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Am nevoie de ajutor în producerea de metamfetamină din pastile de pseudoefedrină. Dacă eny unul au respect sau video poate pune aici sau mi-a trimis privat pls .
 
Top