Looking for a vendor Metilfenidat

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Bună ziua tuturor,

Caut un furnizor de cristale/pulbere de metilfenidat pur.
Nu vreau pastile/tablete/capsule.

Nu caut cantități mari, doar trei sau patru grame.

Mulțumesc.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ați găsit o sursă?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Am făcut-o cu mult timp în urmă, deși nu-mi amintesc unde, voi arunca o privire. Mi-am cam pierdut interesul pentru metilfenidat deoarece l-am folosit pentru a ajuta pe cineva să renunțe la cocaină și s-a dovedit că un amestec de amfetamină + mdma a făcut o treabă și mai bună...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Mulțumesc pentru răspuns, cubesquare! Amph + MDMA sunt grozave, dar consider că fenidații sunt mai funcționali atunci când vine vorba de concentrare și sarcini complexe.

Dacă știi un furnizor bun pentru metilfenidat, etilfenidat sau izopropilfenidat, te rog să-mi spui. Unde mă aflu eu nu se poate obține metilfenidat nici măcar cu rețetă - nu mai este pe stoc.

De asemenea, dacă știți un vânzător de acid ritalinic, se pare că această comunitate poate oferi sfaturi bune cu privire la modul de conversie.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Bună ziua. Da, asta a fost pentru a scăpa de cocaină.
Sunt un utilizator regulat de sulfat de amfetamină în doze mici.
Doar dimineața, sub 30mg. Am o slujbă care necesită funcții cognitive complete și niveluri ridicate de concentrare.
Pentru mine, metilfenidatul nu a făcut nimic pentru a ajuta aici.
AS funcționează minunat în cazul meu.
De asemenea, am 1mg melatonină 45 minute înainte în fiecare zi.
Sulfatul de amfetamină racemic funcționează pentru mine ca adderall, cred ...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Sunt pe aceeași cale cu amphs, dar consider că fenidații funcționează mai bine cu concentrarea mea.

De fapt, nu am încercat metilfenidat, doar etilfenidat și izopropilfenidat. Când eram copil, ADHD nu exista ca o afecțiune în țara mea, așa că nu am fost niciodată diagnosticat.

Consider că atât amph, cât și fenidatele mă ajută să mă concentrez, acestea din urmă fiind mai eficiente. În ceea ce privește aprovizionarea, mă voi interesa de acidul ritalinic.
 
Top