Mod mai atractiv de a obține 1 litru de ulei A freebase

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua, aș dori să știu care este cea mai ușoară cale de a obține a-oil Amphetamine freebase. Am încercat mai multe, dar diverse probleme, cum ar fi dificultatea de a lucra cu 1 kilogram de P2NP sau costul reactivilor mă fac să le elimin. Obiectivul meu este modest, și anume producerea a 1 litru de a-oil într-o singură etapă. De asemenea, ar trebui să luați în considerare precursorii, P2NP în acest moment este ușor de obținut, dar poate că P2P nu este atât de ușor sau conversia de la P2NP la P2P are o mulțime de pierderi.

Vă mulțumim!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună,

Nu puteți face ulei de amfetamină într-un singur pas, există mai multe ghiduri și rute despre cum să faceți amfetamine pe care le puteți citi aici " Amfetamină (feniletilamine) "

Cele mai bune considerații
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Mulțumesc, dar... Știu câte ceva despre forum, am citit și știu ce se publică, am încercat 2 căi și ceea ce cer este părerea cuiva care este interesat să ajute.

Am experimentat cu


P2NP Al/Hg
P2NP cu NaBH4/CuCl2
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună ziua,

Dacă sunteți familiarizat cu forumul, atunci puteți vedea, de asemenea, că administratorii / moderatorii / experții și membrii forumului cu experiență ne ajută foarte mult. Deci, indiferent de calea pe care ai ales să o urmezi, intră în subiect și pune-ți întrebarea direct acolo despre sinteză.

Dacă doriți ajutor personal, atunci puteți oricând să creați un bilet în stânga în bara de meniu "Bilet > Deschide un nou bilet" și să vă adresați întrebările direct experților.

Cele mai bune considerații
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Aveți dreptate. Aici ajută foarte mult. Pe cine ajutați cu aceste comentarii cu conținut gol? Chiar și așa, mulțumesc. Și mie îmi place
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Uleiul A a fost probabil cel mai căutat produs chimic din 2022.
adevărații chimiști nici măcar nu știau ce este asta e atât de amuzant.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cât de mult putem obține dintr-o dată cu această metodă P2NP cu NaBH4/CuCl2.
Ce metodă sugerați pentru un novice ca mine...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bună ziua, calea borohidridă permite realizarea unui lot la scară largă. Vă recomand să începeți de la calea Al/Hg (linkul de mai sus).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Mulțumiri
 
Top