Aveți nevoie de ajutor bk-mdma acidificare

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Am urmat rezumatul la literă. De la bk MDMA de acidoză. În unele fotografii ale genului de forum baza lor este în partea de sus și eu în partea de jos, baza mea este foarte clară. La acidificare hcl și baza nu se amestecă.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Problemă cu precursorul? Sau altceva? Vă mulțumim pentru ajutor
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Bună ziua, ce problemă ați avut? Puteți vorbi cu mine în privat, voi încerca să vă ajut, baza mea este mai jos, deoarece a fost produsă în dcm, dar extracțiile ulterioare ale masei s-au făcut cu toluen, astfel încât solventul cu produsul extras se ridică la stratul de mai sus. Acesta este motivul pentru care baza liberă este jos la început și apoi sus.
Pentru a amesteca hcl și freebase trebuie să amestecați bine hcl și freebase cu agitare magnetică sau cu orice alt mijloc, dar este nevoie ca freebase să fie în mișcare completă pentru a se amesteca bine
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Dacă adăugați doar hcl la bază, aceasta nu se va amesteca, va fi nemiscibilă, aveți nevoie de o mișcare circulară constantă pentru ca hcl să se amestece și să afecteze toată baza liberă pentru a forma pulberea, acest lucru va dura câteva minute pentru ca pulberea să înceapă să apară în bazelibru, verificați cu atenție pentru a nu scădea ph-ul sub 5, ph-ul corect este ph5
 
Top