Aveți nevoie de informații despre NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua colegi chimiști și oameni de știință.

În prezent, experimentez pe mine și cu ajutorul unor prieteni și voluntari unele RCS am cumpărat de la oameni de pe acest site. Motivul este că tânjesc după cunoștințe și, pentru cineva ca mine, scena RC-urilor este absolut fascinantă.
Pe măsură ce am început să merg mai departe decât canabinoizii sintetici și am gustat niște NEP dulce, am încercat să adun cunoștințe despre acest produs (fără rețetă, fără schemă de legături chimice sau orice altceva, nu le vreau, deoarece nu intenționez să produc și nici să vând, înțeleg că persoanele care au aceste informații pot prefera să le păstreze pentru ei, vreau doar date).

În acest moment mi-am dat seama că există atât de puține informații despre anumite RC-uri (inclusiv acesta) încât mi-a venit ideea de a le documenta eu însumi și asta am început să fac. În prezent am un document cu toate informațiile privind dozele, toleranța, efectele pe termen scurt și lung, regulile de siguranță, toate acestea în 2 ROA, snorting și fumat (doar folie, am nevoie de date pentru vaping nep). Nu voi pune acest document aici pentru că deocamdată vreau să fie cât mai precis și complet posibil. Și simt că nu este.

Acesta este motivul pentru care vă cer ajutorul astăzi.
Dacă aveți vreo experiență cu acest produs sau informații cum ar fi modul în care vă afectează corpul și mintea sau orice altceva (din nou, fără rețete și alte lucruri) nu ezitați să le împărtășiți aici sau în privat, tot ce vă puteți gândi. Chiar și cel mai nesemnificativ detaliu ar putea ajuta. Același lucru este valabil și dacă puteți furniza un raport de călătorie, aș fi foarte recunoscător, deoarece acestea sunt o adevărată mină de aur de informații.
Toate acestea sunt în scopuri educaționale, evident.

Sper să primesc câteva răspunsuri și voi posta cu siguranță documentul atunci când voi fi mulțumit de el. Dacă acest lucru este concludent, intenționez să fac acest lucru și cu alți RC care nu sunt foarte bine cunoscuți, aceasta este o premieră.

Să aveți o zi bună :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Ultimul meu consum a fost în urmă cu câțiva ani, dar îmi amintesc destul de bine această substanță:
  • Efecte: Stimulare fizică și mentală (comparabilă cu amfetaminele), o mai bună apreciere a muzicii, o creștere a ego-ului și o euforie puternică similară cu cocaina în ceea ce privește natura efectelor, dar și un efect ematogen foarte ușor, are un fel de vibrație mai "prietenoasă" și mai puțin agresivă decât cocaina și majoritatea celorlalte pirovalerone,
  • Influențează în mod subiectiv nivelurile de dopamină și serotonină în mod destul de drastic, deși nu se poate observa o cădere reală ca în cazul altor drogurile puternic euforizante
  • Efecte secundare: bătăi rapide ale inimii, creșterea tensiunii arteriale, paranoia, confuzie, anxietate, halucinații, dificultăți cu somnul și mâncatul, bruxism, temperatură crescută, redozare compulsivă/craving/dependență mentală
  • Există cu siguranță poftă, dar aceasta este mai slabă/mai puțin extremă și diabolică în comparație cu alte medicamente din această clasă de substanțe, cu alte cuvinte: poate fi cumva controlată
  • Dozaj (insuflat): 10-30 mg fără toleranță
  • durata experienței fără redozare: aproximativ 1 1/2 - 2 ore, regresul este mult mai lung dacă se utilizează cu dozare / redozare puternică
  • Spre deosebire de NEH și de alte pirovalerone puternice, foarte aproape înrudite și aproape identice din punct de vedere chimic, redozarea aduce înapoi graba și efectele inițiale, fără a se termina ca o epavă mentală și fizică, fără tremurături, piele extrem de palidă sau albastră din cauza vasoconstricției îngrozitoare și fără o stare mentală între moarte cerebrală și paranoia extremă după prima sau a doua redozare
  • Diferențe drastice în ceea ce privește efectele de la un furnizor la altul și, de asemenea, de la un lot la altul

Sper că vă pot ajuta în cercetările dumneavoastră! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc mult, sunt foarte recunoscător.
Există o mulțime de lucruri pe care le-ați spus despre care nu știam și nici nu am simțit / experimentat de mine, acest lucru va contribui cu siguranță foarte mult (în special partea cu pofta am crezut că am fost doar eu. Prietenii mei nu pot lupta împotriva poftei). În ceea ce privește tremuratul (la fel și tremuratul), nu am mai văzut asta. De la al treilea hit al zilei corpul meu tremură constant, este normal? Dacă nu este prea mult să întreb, aș dori să știu dacă vă amintiți vreo experiență memorabilă cu acest produs și dacă da, sunteți de acord să o împărtășiți ?
 
Top