Question Looking for a vendor Piața Nemesis

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Bună ziua tuturor
Este aici cineva care are experiență cu Nemesis Marketplace? În special cu furnizorii din UE?

Mulțumesc Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Am comandat o grămadă de lucruri de acolo.
În ultimele trei săptămâni am plasat 5 comenzi pe această piață, doar una nu a ajuns, doar două au fost "în țară" și una dintre acestea a fost cea care nu a ajuns.
Suportul pieței și procesul de sipute este destul de decent, nu am pierdut bani încă.
Până acum, marii vânzători de acolo sunt aceiași vânzători pe care îi veți găsi pe Black Pyramid, Tor Market și alții.
Viteza lor nu este fantastică, dar forumurile lor sunt destul de decente și permit scoaterea în evidență a vânzătorilor cu performanțe slabe (precum și un loc în care vânzătorii să ofere explicații pentru livrările slabe etc.). Este piața mea preferată în acest moment.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Am comandat recent niște mdma de la un dealer canadian numit flavour stop, care vinde cocaină, metamfetamină și mdma și livrează în toată lumea, asta e tot ce am comandat până acum.
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Îmi pare rău pentru întârziere, dar știu că tocmai am văzut mesajul dvs. Am bye de la mai mulți furnizori de la nemesis și nu am nici o problemă la toate. Puteți comanda de la "tom și Jerry ","breaking bad ","popay"...Am plasat comenzi cu ei mai mult de 20 de ori și numai o dată am obține un reshiping pentru o scrisoare pierdută.
 
Top