Un nou site web pentru Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Construiesc un site pentru localitatea mea pentru Dead Drops. Având în vedere că se apropie alegerile, am pus la punct o schemă posibil foarte profitabilă. Vreau să-mi testez configurația cu o pagină de donații care va fi legată de un cod QRC. Sistemul Dead Drop va funcționa în același mod cu autocolantele QRCode, așa că vreau să testez sistemul meu de donații.

Încă mă confrunt cu probleme de rahat legate de baza de date pe care le voi rezolva. Ceea ce caut îndrumare este configurarea API-ului care va captura cardul de debit / credit, va converti în btc și va trimite la portofelul meu. Din acest moment, singura modalitate la care mă pot gândi pentru a lucra acest lucru este de a avea doar o adresă de portofel btc și să sperăm că oamenii știu cum să / deja au criptografie care ar tăia o parte foarte mare din baza mea de a face schema, probabil, mai multe probleme decât merită.

Aveți vreo sugestie? Face cineva ceva similar? Ceva plug-and-play ar fi minunat dacă există.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vă sugerez să așteptați puțin. Am dezvoltat deja o piață unde veți putea să vindeți dead drops, să plasați comenzi pentru livrare prin curier. Absolut orice. Ne-am ocupat de tot. Mai bine investești în propriul tău laborator.
Vom lansa acest proiect în acest an.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Acest proiect de piață sună promițător și interesant. Totuși, vor exista servicii în anumite zone rurale? Eu sunt în afara hărții, nicăieri în apropierea zonelor HIDT conform hărții actuale, ceea ce este bine. De asemenea, locuiesc în apropierea mai multor orașe universitare importante, dar, de obicei, lucruri de acest gen sunt utile doar pentru marile orașe. Va fi programul capabil să ajute în zone ca a mea?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pentru moment, mă voi concentra asupra hotei mele!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ar fi minunat, mai ales dacă ar fi posibil să primim comenzi din China în cantități mai mari.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Am spus-o deja și o voi spune din nou, Mulțumesc Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Având o persoană dedicată curieratului în anumite zone ar salva atât de multe probleme. Am 1 opțiune rurală care am constatat că funcționează excelent, un prieten apropiat al meu este șofer de livrare fedex cu un traseu stabilit. Când un pachet este comandat, ne asigurăm că vânzătorul folosește fedex și, din moment ce șoferul meu cunoaște majoritatea locurilor din ruta sa, sunt alese 2 sau 3 adrese și un nume specific pe care numai șoferul îl cunoaște. El își parcurge traseul în mod normal și, când ajunge în zonă, scanează pachetul ca fiind livrat, apoi îl pune în cutia pentru prânz și îl ia acasă după serviciu. Prietenul meu se duce apoi și îl ridică. Singura legătură cu cineva prin această metodă este eticheta de expediere/poșta care poate fi rezolvată în diverse moduri. Dacă aveți un prieten care livrează pentru ups, fed ex sau un alt serviciu disponibil în zona dvs. atunci aceasta poate fi o metodă bună de expediere și primire
 
Top