• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event nu ștergeți secunda!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ok că nu a fost arta fină pentru a șterge textul meu :) Am întrebări în această secțiune. Am înțeles textul tău Heisenberg.... O mică idee...germania este......de sigur alte țări foarte mari, dar face păcat țările să se împartă? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Sau am înțeles greșit ideea ta?

Celălalt grup este german? Nu poate nimeni să vorbească în limba sa maternă în afara subiectului?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ați înțeles greșit :)

După introducerea secțiunii comerciale pentru vânzările prin poștă, administrația a introdus acum o nouă secțiune pentru vânzările locale prin dead drops
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Mulțumesc frate ..am înțeles :) Mulțumesc
Everythink funcționează Ca acest lucru acum?
So gar our Deals habe eben going great....nearly 😘
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Iau asta de la prietenul wordmwin ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Domnilor. Această secțiune nu este doar de vânzare. Faceți sugestii cu privire la modul în care secțiunea poate fi îmbunătățită. Alegeți pe cineva care să modereze această secțiune. Formați o comunitate locală de cumpărători și vânzători. Nu puteți fi un vânzător de succes dacă lucrați peste tot în lume și expediați doar comenzi cu amănuntul. Toate vânzările cu amănuntul trebuie să fie locale. Clientul trebuie să primească rapid ceea ce a cumpărat și să nu fie nevoit să aștepte săptămâni întregi pentru comanda sa.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Sunt de acord cu tine.... organizarea va fi dificilă...Sunt nou în dnet și am făcut doar câteva tranzacții până acum, dar știu câte ceva despre logistică.....
Care este ideea ta aici?.trebuie să existe un mod care are un plan și distribuie la nivel național? Ce ar trebui să fie vândut?

Există încă câteva întrebări
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Un moderator trebuie să mențină o atmosferă sănătoasă, să atragă noi membri acolo unde este posibil, să aplice regulile și să ajute noii veniți.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Am înțeles... echipa este la fel de bună ca și modul....dar este pentru vânzare privată etc. sau produsele ar trebui să vină de pe forum?
Trebuie să fac niște cercetări:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Sau toate țările de aici ar trebui să fie interconectate?
Klexkerei individuale nu este suficient pentru dvs.? Din experiență, de obicei a mers foarte bine cu colegul meu Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Tematică, dar extrem de interesantă
 
Top