COMANDA ÎN SIGURANȚĂ

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Pe dark web avem atât de multe posibilități de a cumpăra orice. Întrebarea este însă cât de multe posibilități avem în ceea ce privește livrarea.
Desigur, vă puteți folosi adresa de acasă (la care nu-mi place să mă gândesc) și unele puncte de preluare. Ce altceva?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dead drops, încercați să cumpărați doar dead drops dacă este posibil. În caz contrar, vor exista nemernici precum incognito market care vor începe să vă șantajeze.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Vă mulțumim pentru răspunsul dumneavoastră rapid:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Dar dead drops nu funcționează nicăieri.. Deci, dacă vreau Dead drops în Republica Cehă, acest lucru poate depinde de furnizor, nu?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Nu știu dacă Tutorialul dead drop acoperă acest aspect, dar trebuie să căutați apartamente în care nu locuiește nimeni. De exemplu, rbnb, apartamente pentru închiriere / vânzare etc.
Dacă aveți nevoie de informații suplimentare, cereți.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Interesant. Mă voi gândi la asta. Eu nu o resping.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
PGP ar trebui să fie, de asemenea, prietenul dvs. dacă nu puteți evita trimiterea la o adresă. Nu aveți niciodată încredere într-o criptare încorporată pe piețe. Criptați singuri informațiile sensibile cu propria dvs. aplicație
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... spuneți-mi mai multe despre ce vreți să spuneți despre "PGP", vă rog. Ce alte opțiuni există pentru a discuta. Am trimis droguri prin poștă la mine acasă de mai multe ori pentru că nu știam ce altceva să fac. Recent am trimis droguri prin poștă acasă la un prieten. Din câte știu eu, în zona mea de lume nu există niciun dead drop. Tocmai am citit despre cineva care a trimis o scrisoare la o casă nelocuită, dar pachetul nu a fost livrat și, practic, s-a pierdut. Deci există un anumit risc. Sunt de acord cu asumarea riscului, evident, vreau să spun că există o mulțime de corespondență în mișcare. Mă întreb doar dacă nu cumva trec cu vederea o soluție evidentă aici. Cum ar fi VPN pentru OpSec este ușor, doar fă-o. Tor este ușor, doar fă-o. BTC este ușor, doar fă-o. Un e-mail anonim neînregistrat este ușor, doar fă-o. Monero este un pic mai dificil, dar merită, doar fă-o. Trec prin toate astea și apoi le trimit prin poștă acasă la un prieten și sunt la un grad distanță de a fi arestat. Este un punct slab major în planul meu. Ce idei avem?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Așadar, PGP vă protejează împotriva vizualizării informațiilor dvs. de către terțe părți. PGP înseamnă confidențialitate destul de bună. Practic, tu și o altă persoană faceți schimb de chei, astfel încât să vă puteți decripta reciproc mesajele și nimeni altcineva să nu poată decripta mesajul tău fără cheia ta. Kelopatra și GnuPG sunt aplicații bune. Citiți despre ele și reveniți cu întrebări sau dacă aveți nevoie de practică.

Am avut pachete care au ajuns și la prieteni. Atâta timp cât ei știu că primești ceva și nu sunt genul de persoană care să-ți fure drogurile, va funcționa.

Nu cunosc o modalitate mai bună decât trimiterea acasă la tine sau la un prieten. Poate dacă aveți o afacere la care puteți trimite? Eu nu recomand o cutie poștală, cu toate acestea, deoarece nu este pe proprietatea ta, precum și într-o clădire guvernamentală
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Așadar, PGP vă protejează împotriva vizionării informațiilor dvs. de către terțe părți. PGP înseamnă confidențialitate destul de bună. Practic, tu și o altă persoană faceți schimb de chei, astfel încât să vă puteți decripta reciproc mesajele și nimeni altcineva să nu poată decripta mesajul tău fără cheia ta. Kelopatra și GnuPG sunt aplicații bune. Citiți despre ele și reveniți cu întrebări sau dacă aveți nevoie de practică.
 
Top