• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy [OT] Specific Deutsche bank statements or insider

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

opdeu

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am nevoie de istoricul complet al tranzacțiilor și de extrasul de cont din ultimul an pentru două conturi bancare specifice în Deutsche Bank pentru care voi furniza IBAN.

În mod specific, tranzacția va fi considerată încheiată dacă primesc următoarele documente pentru cele două IBAN-uri menționate mai sus:
- istoricul complet al tranzacțiilor (de la crearea contului până în prezent)
- extrasul de cont din ultimul an

Am nevoie de tranzacții reale, nu de o declarație falsificată.

Opțional: voi plăti un supliment dacă îmi puteți furniza toate conturile Deutsche Bank (doar IBAN) legate de aceiași proprietari ai celor două IBAN.

Pentru a vă valida capacitatea de a obține acces la bancă, va trebui să furnizați câteva informații pe care eu sunt în măsură să le verific:
- Prenumele titularului ambelor conturi bancare (dacă numele nu este furnizat, nici o afacere).
- Pot verifica unele tranzacții anterioare, astfel încât să pot valida faptul că treaba a fost făcută corect. Vă voi spune mai multe detalii dacă acceptați lucrarea.

Contactați-mă cu prețul dvs. dacă o puteți face. Escrow poate fi folosit.
 
Top