P2P(103-79-7) oferă

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Recent au apărut câteva oferte de la furnizori din China care vând direct P2P(103-79-7), mi s-au părut curioase deoarece, din câte îmi amintesc, CAS a fost interzis în China cu mult timp în urmă, de fapt, toți precursorii noi au fost dezvoltați din acest motiv.

I-am contactat și, din întâmplare, așa cum mi-am imaginat, toți au rămas fără stoc de CAS atunci când ofertele lor erau practic noi, dar precursorii alternativi au fost oferiți rapid (5449,5413....)

În opinia mea(practic sigur) se folosesc de oferte P2P inexistente ca pretenție de atragere a clienților pentru a le oferi precursorii în locul produsului oferit, este o tehnică veche de vânzare.
Cred că nu ar trebui să vă pierdeți timpul întrebând despre P2P acești furnizori, deoarece am reconfirmat cu sursele mele că 103-79-7 este interzis în China și da, probabil că unii furnizori își asumă riscul și vând CAS interzis, dar în acest caz furnizorii sunt producători recunoscuți și este imposibil ca ei să producă și să vândă CAS interzis acolo, în China există consecințe grave pentru acest lucru, iar afacerea lor cu precursori este suficient de mare pentru a le afecta vânzarea unui produs interzis.

Oricum, aceasta este doar părerea mea și aș putea greși, vreau doar să salvez timpul pierdut de alți utilizatori.
dacă cineva reușește să cumpere P2P direct de la acești furnizori din China, vă rugăm să o publicați, deoarece ar fi cel puțin curios.
Mulțumesc.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Eu, cred că unele.. Bro!!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Am fost, de asemenea, în contact cu ei cu privire la acest lucru, când am primit același răspuns că este în afara stocului și că vor elimina produsul listat...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lucrez cu furnizori chinezi de mai bine de 15 ani. Nu am întâlnit niciodată poziții interzise la vânzare de la vânzători normali.
Toate ofertele discutabile sunt de obicei o înșelătorie.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Este efedrina un produs interzis acum în China? În India?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedrina în forma sa pură este interzisă în toate țările care au ratificat Convenția ONU privind drogurile. Însă în unele țări, precum India și Bangladesh, este posibil să se obțină medicamente care conțin efedrină. Astfel de surse nu sunt potrivite pentru sinteza pe scară largă, dar pentru cantități mici este foarte posibil să se utilizeze. Producția de metamfetamină oferă un avantaj sub forma unui izomer D.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Vreți să mă trimiteți un Pm și să mă îndrumați în direcția potrivită?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mă întrebam dacă există vânzători de unde aș putea cumpăra efedrină / pseudoefedrină pură, iod și fosfor roșu. În loc să curăț pastile și să răzuiesc cutii de chibrituri.

Calea P2P este destul de mult de lucru în mod comparabil, și tot ar trebui să izolați Dextro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Unele medicamente care conțin efedrină sunt disponibile și în China. Vânzare gratuită, fără prescripție medicală.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Unde și cum să o introducem în SUA fără să ridicăm sprâncenele?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bineînțeles că sunt, pot să vă trimit o listă CAS și să încercați să le cumpărați din China și veți vedea.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
China nu este NL, primești pedeapsa cu moartea sau închisoare pe viață pentru substanțe interzise
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Acest lucru este atât de adevărat
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O altă ofertă falsă:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Da, am primit același lucru cu ceva timp în urmă, vechiul "bait and switch".
 
Top