Question Pfizer xanax 2mg flacon și cutie

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Caut să-mi pun pastilele contrafăcute într-o sticlă sigilată xanax 50 count și, de asemenea, să tipăresc o cutie. Știe cineva dimensiunile cutiei și/sau dimensiunea flaconului în ml?

Mulțumesc.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Just get real xanax dude o_O Sper că nu sunt făcute cu lucrurile rele pe care le iau pentru xannies contrafăcute
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Alprazolam de calitate farmaceutică de la un mare producător farmaceutic care necesită o licență pentru a cumpăra de la ei. De asemenea, echipament adecvat. Doar ingredientele non-active nu sunt exact la fel
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Bun :) Vă rugăm să faceți cel puțin cele contrafăcute cu Alprazolam real :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
În acest caz, aș recomanda să vă procurați designul exact al cutiei în China.
Există mulți vânzători Aliexpress care vând etichete și sticle pentru mărci slabe false precum Tris, Wockhardt sau altele.
Dacă găsiți acești vânzători, cu siguranță vă pot ajuta și ei cu cererea dvs
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vă mulțumim pentru sfaturi! Nu m-am gândit niciodată la aprovizionarea cu etichete și cutii. Eu doar cumpăr sticle farmaceutice de pe alibaba în vrac, imprim un autocolant și adaug un fel de sigiliu de falsificare. Doar că nu am fost în stare să adaug Braille la cutie. Mă voi uita în jur!

Nu este cel mai etic lucru de făcut, dar continui să văd batoane xan de vânzare pe plan local, care cu siguranță nu sunt făcute cu alprazolam și cu siguranță nu provin de la un producător farmaceutic. M-am gândit că voi oferi o alternativă mai bună
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Du-te pentru ea, atâta timp cât va apăsa numai xannies cu Alpra reală..această contrafacere pastile dantelate trebuie să se oprească
 
Top