Prese și ștampile pentru pilule

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, nou pe acest site și sper că aș putea obține un ajutor util.

Caut să-mi încep propria organizație de pastile XTC, dar nu am idee de unde să încep. Trebuie să achiziționez o presă de pastile decentă care poate face loturi de aproximativ 2-3k pastile la un moment dat, o ștampilă (nici o idee de unde aș obține acestea) și un liant de pastile. Am făcut cercetări cu privire la presare și se pare că pot folosi doar amidon de porumb și un agent de tăiere cum ar fi viteza sau benzocaina ca umplutură suplimentară pentru a menține pastilele solide și a folosi mai puțin MDMA (vă rog, vă rog să mă corectați dacă greșesc).
Dacă cineva mă poate îndruma în direcția cea bună în ceea ce privește locul în care pot obține o presă de pastile adecvată pentru această operațiune fără ca aceasta să fie marcată sau urmărită de o companie care lucrează cu federalii și unde ar trebui să comand una. De asemenea, o ștampilă pentru forma pastilei și un agent de legare pentru ca pastilele să rămână pastile (evident).
Aștept cu nerăbdare răspunsurile dumneavoastră!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
V-aș recomanda să cumpărați presa de pastile (TDP5, etc) de la alibaba. Ei o vând. Doar expediați-l în părți, ca 2-3 pachete diferite, neasamblate și nu va fi nicio suspiciune. Vânzătorii din China nu vă vor face probleme.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
aveți idee cum sunt fabricate pastilele cu două culori, precum cea pe care o avea dutchmasters?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Dacă doriți să dați comprimatelor o culoare diferită pe fiecare parte, puteți aplica o glazură farmaceutică pe comprimate: o soluție de shellac în alcool etilic cu un colorant.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
există vreun motiv pentru care niciun alt producător nu mai produce aceleași pastile de dans Q? acestea par să obțină prețuri mai mari
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Cred că aceasta este o manevră de marketing pentru a face marca greu de contrafăcut. În orice caz, producția de tablete bicolore necesită mai multe resurse decât tabletele cu o singură culoare. Dar este foarte posibil. Când ați analizat-o, culoarea din interiorul Q Dance era uniformă sau bicoloră?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mult timp și efort, asta e tot ce pot spune. Veți întâmpina o mulțime de probleme! Dar totul este o curbă de învățare bună. Va trebui să vă ajustați umpluturile, lianții și agenții de curgere pe măsură ce avansați. Temperatura camerei și umiditatea au jucat un rol important în cazul meu. Este mai ieftin dacă îți prepari singur liantul cu toate ingredientele. În caz contrar, pot confirma și garantez pentru firmapress . Puteți cumpăra acest lucru de la lfa. Are tot ce ai nevoie și toți agenții de curgere și întăritorii de care tabletele tale vor avea nevoie. Sunt doar nou aici, dar da, acest lucru este ceva ce am un pic de informații despre. Nu ezitați să-mi trimiteți un pm, mă bucur să vă ajut unde pot.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Stearat de calciu ca agent de fluidizare (<3% din întreaga cantitate). Celuloză microcristalină ca agent de legare. Pentru succes, principalul lucru este ca toți agenții (agent de curgere, agent de legare, colorant, produs principal) să fie sub formă de aceleași granule sau cristale de aceeași dimensiune. Atunci comprimatele vor fi ușor ștampilate.
 
Top