Pilula Ghid de presare a comprimatelor

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Aceasta este destinată exclusiv scopurilor educaționale.

Ghid de presare a pastilelor

Ingrediente și instrumente:
1. Cântar MG care cântărește la 1 mg sau 0,001 g
2. Alprazolam sau ingredientul activ
3. Mașină de presat
4. Legători
5. Matriță la alegere
6. Blender sau Vmixer
7. Cerneală sau sită

MATEMATICA

Vom păstra acest lucru cât mai simplu posibil pentru a prinde o înțelegere totală a acestei întrebări. 1g de Alprazolam reprezintă 1000mg. Fiecare Xanax reprezintă 2mg de ingredient activ. Aceasta înseamnă că ar trebui să obțineți 500 de batoane Xanax pentru 1g de Alprazolam. Un baton de Xanax cântărește 250 mg. Veți avea nevoie de 248 mg de ingredient inactiv pentru fiecare baton din amestec. Pentru 500 de batoane, este vorba de 124g de liant și 1g de Alprazolam

*1g Alp + 124g liant = 125g/500 (batoane) = 0,250 per baton

Amestecarea

Amestecarea alp nu este atât de dificilă pe cât pare pentru a nu obține puncte fierbinți. Există o mulțime de informații false, așa că sunt aici pentru a oferi adevărul. Unii oameni amestecă agitând Tupperware timp de 20 de minute, deși vă sfătuiesc să nu folosiți această metodă. O metodă mai bună pentru omul sărac este de a obține un blender ieftin de la magazin, puneți activul și inactivul împreună și amestecați timp de 10-20 de minute bune în timp ce agitați. Apoi turnați lotul amestecat printr-un filtru cu ochiuri fine pentru a vă asigura că nu lăsați nici o aglomerare de Alp. Alprazolam este aglomerat prin natura sa. După ce l-ați cernut, amestecați din nou pentru a vă asigura că este bine amestecat. Modul în care o face omul bogat este același, dar folosește un Vmixer în loc de un blender ieftin. care ar putea să vă coste până la o mie, totuși.

Acum pulberile dvs. amestecate sunt gata pentru a fi presate.

TDP-0 (manivelă)
Există o mulțime de dezinformări care spun că presiunea acestei mașini face imposibilă realizarea de bare. Această mașină face treaba, dar este nevoie de multă muncă manuală, dacă aveți mușchi mari, atunci face treabă, acestea pot fi luate pentru câteva sute de euro.

TDP-5 (mecanică simplă)

TDP-5. Această mașină este probabil cea mai bună atunci când vine vorba de presare, poate face aproximativ 5000 de pastile pe oră, este o alternativă mai ieftină la ZP-9, atâta timp cât matrițele pe care le obțineți sunt bune, această mașină își va face treaba, există 1 loc în Europa de unde îmi iau de obicei matrițele, care este Ldnmetal, voi puteți căuta pe Google că

ZP-9 (rotativă)

Aceasta este una dintre cele mai bune opțiuni, dar uneori vă poate costa de la câteva mii la zeci de mii. Și este imens în comparație cu tdp0, tdp 1.5, tdp 5 etc

Am folosit în principal tdp0 și tdp5, dacă aveți nevoie de asistență cu privire la lianții mcc stearat de magneziu, postați aici acesta este un ghid aproximativ același principiu se aplică pentru a face pastile xtc din mdma

Poți găsi mașini de presat pastile pe alibaba căutând candy making machine sau candy machine etc. le iei în părți separate și le asamblezi sau singur.

Pentru matrițe în Europa cel mai bun site ar fi ldnmetal

Am uitat să menționez că, dacă aveți nevoie de o soluție de legare gata pregătită, firmapress este cea mai bună opțiune.

Din nou au o zi bună de lectură.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc pentru ghidul dvs. foarte util
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Puteți explica cum să faceți acest lucru
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ce trebuie să știți să explice ce? Raporturile sunt date
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal au matrițe foarte bune. Mai scumpe decât cele de pe aliexpress, dar merită.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Puteți face un ghid cum să construiți o tablettpress
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Voi face un how to imediat ce am terminat-o pe a mea!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Am căutat deja și nu am pututˋt găsi
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cât timp ați lăsa mixerul V să funcționeze? Voi merge cu liantul firmapress, deoarece sunt puțin îngrijorat că liantul meu va avea o densitate semnificativ diferită și, astfel, raportul de 1 g alprazolam și 124 g liant ar putea să nu ofere 2 mg pe bară. Mulțumesc pentru ghid.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP are matrițe mult mai ieftine. Au chiar și matrițe distractive dacă mă înțelegeți;) Sunt foarte politicoși. Mult mai politicoși decât multe alte companii chineze.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ar fi apăsat xanax dacă ar fi o călătorie în timp acum 10 ani
 
Top