Pink NASA 2C-B FUD în Regatul Unit

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Există unele FUD pe reddit despre Marea Britanie 2C-B fiind de calitate de rahat ca 6 milioane de pastile au fost amestecate prost, astfel încât nu există o distribuție uniformă de 2C-B în pastile.

O prostie totală.

Afirmația este că 6-7 milioane de pastile au fost fabricate cu un proces de amestecare de doar 1 oră, când ar fi trebuit să fie 24, ceea ce înseamnă că pur și simplu nu există nicio garanție că există vreun produs în pastila dvs.

7 milioane de pastile ar necesita 140Kg de 2C-B pur și ~1500Kg de firmapress sau materiale de umplutură/leganți etc.

Acest lucru nu ar fi făcut, construit, asamblat și presat NICIODATĂ dintr-o dată.
La naiba, mi-ar plăcea să văd laboratorul care produce acea cantitate de 2C-B într-un singur lot... Da, cineva ar putea CUMPĂRĂ această cantitate de produs pur pentru presare, dar chiar și o presă de pastile și un mixer care ar putea lua acest volum este extrem de costisitor și cel mai probabil ar fi atașat laboratorului care produce echipamentul. Mai probabil este ca loturile mult mai mici să fie fabricate de echipamente mai mici pe o perioadă de timp, ceea ce înseamnă că această problemă nu ar fi la nivelul întregii game de 6-7 milioane de pastile izolate în Regatul Unit.

Deci, dacă produceți roz NASA 2C-B și vă întrebați de ce vânzările sunt mai lente (mă îndoiesc că acest lucru are un impact în lumea reală), trebuie doar să fiți conștienți de acest lucru.

DsBMmrQWXZ


Dacă doriți să râdeți, citiți unele dintre comentariile de pe reddit la
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rockets/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Oameni care spun prostii de genul "Mi-am cântărit pastila și avea 19 mg, deci probabil doar 12 mg din ea erau 2C-B"
Oamenii sunt proști.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Aceasta este o postare bine argumentată. Apreciez că vă faceți timp pentru a demonta prostiile cu o logică simplă.

A existat o perioadă de aur în care RC-urile erau doar orice substanță chimică ar fi trebuit să fie și veneau într-o pungă sigilată în vid cu greutate prin intermediul furnizorilor olandezi de clearnet. Atunci puteai să te duci pe darkweb și să fii sigur că LSD-ul tău era exact asta. Escrocii, scursurile ieftine și lipsite de suflet, alimentate doar de lăcomie, au pus toate căile de droguri la același nivel cu drogurile de stradă.... Și chiar și acestea sunt mai rele ca niciodată!

La naiba, puteai să cumperi metamfetamină pe stradă și să fii sigur că era metamfetamină pentru că era cel mai ieftin lucru posibil. Nbomes, fentalogues, cocaină tăiată cu amfetamine! De ce nu putem lua drogurile pe care le dorim?

Și acum legiuni de dezinformare? Corupția este profund înrădăcinată și bolnavă. Singura cale de urmat pentru mine a fost autosuficiența. Unde este încrederea.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Personal, nu-mi place nimic sub formă de pilule Știu că este din motive de marketing și pentru a face bani Cred că doar un bătrân spunând oamenilor să stea departe de peluza mea când spun că nu am încredere în pastile îmi amintesc de el presat micro puncte poate că sunt încă arma timid, dar pentru informații frate
 
Top