Pmk către MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helional mult mai ieftin mod
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Reacția Leuckart va funcționa aici, sau formarea oximei, apoi reducerea ca oricare dintre metodele cele mai comune de a ajunge la amine secundare.

Dacă sună inteligent, nu este. Nu știu nimic despre chimia reală, doar despre căile comune către medicamentele noastre preferate, pe care le-am învățat citind.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Bună mulțumesc!, cu reacția leuckart îmi puteți spune cât de mult din fiecare produs și la ce temperatură câte ore și ce urmează?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nu, nu sunt chimist, așa cum am spus. Am citit că alți oameni fac acest lucru, așa că va trebui să găsiți ceea ce am citit eu, sau ceva similar. Trebuie să-ți dai seama singur de unele lucruri.

Caută pe aici, caută "leuckart" ar putea fi suficient pentru a te pune pe treabă
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helional, un singur vas de la aldehidă la amidă. Pregătiți-vă. Ai multe de citit, prietene.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Știu cum să o fac este foarte simplu de făcut helional 1l este 80 € alte produse chimice este foarte ieftin și u nu au nevoie de nici un echipament de laborator
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al sau [Ga+]/Al -> etilamină sau nitroetan.

De asemenea, pe vase
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Câteva lucruri aici.

În primul rând, dacă nu mă înșel, amalgamul galiu-aluminiu nu a fost niciodată suficient de dovedit pentru a funcționa pe acest tip de substraturi.

În al doilea rând, etilamina va produce MDEA, dacă nu mă înșel.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nu am încercat cu etilamina, dar în rezervările unor fenetilamine de către schrukzin sau ceva de genul că uncle fester ei folosesc etilamina pentru a face MDA.

Nitrometanul se reduce la monometilamină
Nitroetanul se reduce la etilamină.

În al doilea rând, reducerile Ga/Al funcționează cu P2P.
L-am redus cu succes la meth-bază.

Trebuie să adăugați iod. Dacă adăugați iod și încălziți până la punctul de topire al galiului, reacția începe.
-De asemenea, am folosit clorură de galiu

Chestia amuzantă la acest galiu este că, spre deosebire de mercur, nu-ți irosește și nu-ți fute tot Al. Reacția în sine, o dată filtrată și pusă pe leșie, se obține un ulei roșiatic limpede, dar atenție, reacționează foarte ectotermic, mult mai mult decât Hg/Al, ceea ce vă face din nou să vă drogați instantaneu (a se vedea atașamentul).

Nu am vrut să menționez din nou pentru că atunci când am menționat altcineva pe acest forum sed este este imposibil.

Aceeași persoană a afirmat că P2P din acid fosforic și acid sulfuric este același lucru. NU este. Atunci când doriți P2P din acid sulfuric, îl puteți extrage direct dintr-o reacție în loc de extracția necesară.
Vg4zL61SVa


Atunci când faceți reduceri P2P fără hidrogenări Pd/C, nu o puteți extrage din reacție decât dacă o extrageți după extracție. P2P transformat din acid sulfuric POATE.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Cercetările mele succinte au arătat că etilamina nu duce la MDA, ci la MDEA.

Amoniacul este înlocuitorul metilaminei pentru a forma MDA într-o reducere a amalgamului. Reacția este mult mai puțin eficientă, dar cred că au fost raportate unele randamente scăzute.

Gândiți-vă la asta. Metilamina produce metilamfetamină. Etilamina trebuie, evident, să producă EtilAmfetamină.

În ceea ce privește galiul, vă rog să raportați totul despre el, în special la vespariu. Aceasta este o descoperire foarte bună, presupun că funcționează pe p2p pentru a forma metamfetamină, ce zici de MDp2p?
 
Top