• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro De la punctul A la punctul B, fără întrebări

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,
Lucrez cu logistica în zona metropolitană din Rio de Janeiro, Brazilia, încărcături mici (până la 1 metru cub). Cu excepția încărcăturilor umane (moarte sau vii), pot transporta orice, fără întrebări, doar cele legate de grija necesară cu materialul. Călătoriile către alte locații pot fi analizate.
Are cineva nevoie de acest tip de serviciu?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
La naiba, da, vrei să spui că tot ce poți cumpăra din Brazilia poți livra la ei?

În acest caz, am nevoie de 1000 de litri pe lună trimiși în SUA, credeți că vă puteți ocupa de asta? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
DACĂ ar fi chiar așa, ar fi uimitor de util, DAR DIN NOU CRED CĂ AR FI DEJA UN OM BOGAT ȘI NU AR FI NEVOIE SĂ PUBLICE ACESTE SERVICII, DAR DIN NOU SUNT O DEBBIE DOWNER
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ei bine, am fost în plină plictiseală cu toate profiturile mele investite în mai multe produse atunci când au suspendat comerțul de ceea ce aveam nevoie din cauza trump, așa că am fost înșurubat pe banii mei. Dar am o listă de clienți construită pe parcursul a 20 de ani. De ce spui incredibil de util.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
ar fi o completare bună pentru orice organizație sau persoană în cauză . Doar că nu sunt obișnuit să descopăr unicorni în aer liber
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Bine, nu știu ce sunet scoate un unicorn, dar pot face o grămadă de bani dacă aveți ceea ce-mi trebuie. Cum ați dori să procedăm?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese I assume I lived in gouiania for awhile.
 
Top