Potența ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Am primit ADB-BUTINACA de la un vânzător care a spus:


dar am crezut că potența ADB-BUTINACA va fi activă în intervalul mg? Am gustat-o direct în grame, fără niciun efect, am fost înșelat? sau există de fapt un alt număr CAS de ADB-BUTINACA cu potență puternică?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Cu siguranță nu se încadrează în gram.
Cred că se moare dacă se ingerează un gram de abd-b hehehe
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb lucruri bune. Mai slabă decât 5cl, dar marfă de top. MG te-ar face să te droghezi
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Tocmai am mai luat un gram, nu s-a întâmplat nimic, cred că vânzătorul din China vinde acum doar lucruri de calitate inferioară
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ei bine, o mulțime de vânzători vând lucruri inferioare de la interdicție
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... o să ne-o însușim
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Da, mai bine să-ți faci propria sinteză, atunci vei ști ce ai
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
exact

de asemenea, ar trebui să ne oprim din a spune "6cl este mai slab / 4f abd este mai puternic" etc ca această persoană, deoarece nu există nici o "putere" obiectivă sau scară, este totul experiențe subiective. sale calitative prin definiție nu există nici o scară, doar cantitative este scalabil
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ei bine tbh unele noids sunt def "mai slabe" decât altele. Toate se comportă ușor diferit în ceea ce privește activitatea/afinitatea receptorilor.

Există un articol foarte interesant despre noidele sintetice aici:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
din nou, cum să o dovedești ? nu există o scară obiectivă, aceasta este pură speculație. sinteza este știință și știința poate dovedi sau infirma lucruri, experiența subiectivă nu

așa cum am mai spus, un noid este eficient sau nu. uneori fumezi JWH și apoi corpul tău are nevoie de mai mult pentru a simți același lucru, așa că treci la ABD FUBINACA sau orice altceva și te gândești wow magie pură este cel mai bun noid, dar nu este, este obișnuință.

singura scală obiectivă în știință pentru potența noidului este EC50 potență asupra receptorilor CB în sine. dar din moment ce, cu excepția cazului în care faci sinteza singur, ai mai ales cretă și impurități și chimicale de gunoi, nu poți avea cu adevărat un test EC50 adecvat
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, informațiile bazate pe experiență sunt foarte subiective.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ei bine, am fost de acord că informațiile bazate pe experiență sunt foarte subiective, iar Toleranța se acumulează foarte repede, indiferent dacă este naturală sau sintetică
Dar marfa primită este mult prea mică și pot spune că nu are niciun efect, nu sunt consumator de droguri și nu m-am atins de marijuana sau alte chestii ca ani de zile,
Nu am auzit niciodată de EC50 și am făcut unele căutări, mi-ar plăcea să efectuez testul dacă vânzătorul ar putea sfătui cum, dar uitându-mă în jur, cu siguranță nimeni nu "mănâncă" grame de ADB-BUTINACA așa cum am făcut eu doar pentru a testa potența
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
aștept cu nerăbdare faptul că o piață de canabinoizi sintetici va începe aici foarte curând. Încă mă întreb de ce nu s-a întâmplat, deși există atât de mulți experți aici. Încă un lucru, vă rugăm să trimiteți numai vânzători de încredere, deoarece avem încredere în acest forum și mi s-a confirmat că nu există vânzători chinezi legali în aceste zile
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Sunt întru totul de acord... piața chineză s-a dus pe apa sâmbetei, am fost înșelat cu mii de dolari... pur și simplu nu o mai pot face așa cum o făceau înainte...
Cred că avem nevoie de o listă de furnizori certificați aici. este corect, numărul de experți din acest forum este nebun... .

Putem face acest lucru posibil ???
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
unii dintre furnizorii din China sunt încă suspectați de validitate, sunt încă în curs de validare a acestora, orice actualizare va fi pe grupul meu Malaysia
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Anunțați-mă frate... Caut un furnizor legal cu potențial de comenzi în vrac. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Bună ziua, ADB meu galben petarda sa! Noi creăm de către ourselfs direct din China Principalele materii prime , dar pentru succes aveți nevoie de unele cunoștințe, desigur, pentru sfaturi și trucuri mă puteți întreba , im aici pentru a contribui la acest forum de acum înainte, pentru orice eșantion sau chiar comanda puteți, de asemenea, contactați-mă!

Mulțumesc anticipat @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Bună seara, frate! ADB este regele! 5CL vine din spate! ADB Este ca o nebunie cu doze mici, vei adormi imediat! 5CL este pentru o euforie nebună, dacă le amesteci pe amândouă vei ajunge la un alt nivel! Am putea trimite un test pentru tine pentru a înțelege ce vreau să spun!

Mulțumesc în avans @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL este mai puternic decât adbb Cred că de 30% .
Aceasta a fost experiența mea cu adbb și 5cl înainte de ban și acum cu kituri.
Veți obține o valoare mai bună făcând 5CL din kit.
 
Top