Transformarea pulberilor în solide (opiacee)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Așadar, locuiesc între 2 piețe importante de opiacee/fent în aer liber. O piață marfa este puternic tăiat cu varietate de substanțe, cum ar fi Xylazine, benzos, somnifere dormin, formă de chinină. Se prezintă sub formă de pudră. Evident, există o mulțime de substanțe tăiate, dar acestea se potențează reciproc. Pe cealaltă piață, oamenii cumpără doar bucăți. 20 de dolari cu o pastilă de dormin sau jumătate de gram sau gram întreg... după ce le-am încercat pe amândouă, cred că sunt similare ca potență. Părerea mea este că ei cumpără fent adăugând tăieturi sau heroină ot nitazenes sau orice altceva n apoi cumva să-l înapoi într-o formă de piatră. Am auzit de câteva metode de a face acest lucru (adăugarea de tăieturi) și cumva transformarea înapoi în formă de piatră. Are cineva experiență cu acest lucru și știe o modalitate simplă? Vânzătorii Obv este cel mai bine pentru a păstra cât mai uncut posibil, dar unele zone adăugarea anumitor lucruri este o necesitate pentru a rămâne competitive...... (cineva a sugerat odată amestecarea bine apoi folosind presă hidraulică puternică sau blocarea într-o ușă.) Nu sunt expert în mecanică btw)
 
Top