Precizări și alte elemente utile în UE

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dragă tuturor,

Cred că mulți dintre noi sunt în căutarea oportunității de a cumpăra unele precs și reactivi în UE. Având în vedere unele reguli nebunești ale anumitor țări, chiar și o acetonă chimic pură ar putea fi o problemă pentru a cumpăra.

Deci, vă sugerez să fixați filiala pentru schimbul de experiență pozitivă.

Până acum am găsit câteva magazine în Polonia, care vând unele articole "dubioase" în deplină legalitate. Unele dintre ele sunt potrivite doar pentru mine, în ceea ce privește locația mea geografică, deoarece vând doar pe teritoriul Poloniei. Altele vând și în UE, la prețuri rezonabile.

Contribuția mea modestă la cauza noastră comună:

1. warchem.pl - vinde majoritatea reactivilor necesari fără nicio întrebare.
Limitări: livrează numai în Polonia. Poate fi potrivit pentru cei care locuiesc în PL, LT și DE.
Puteți alege mașina de colete InPost ca opțiune de livrare. Numărul de telefon mobil din Polonia este solicitat de magazin pentru a vă înregistra expedierea, dar puteți inventa unul fals - codul de acces pentru mașina de colete va ajunge pe e-mailul dumneavoastră.
Pentru opțiunile de plată este disponibil Blik, astfel încât, dacă nu aveți un card de credit anonim, puteți găsi un schimbător de bani care să vă schimbe criptomonedele cu bonul de plată Blik.

2. ichemia .pl - magazin mare care vinde o mulțime de produse, inclusiv acetonă 99,9% printre ele la un preț rezonabil. Are aceleași caracteristici ca și Warchem, dar, de asemenea, expediază în întreaga UE. Deci, puteți achiziționa lotul dvs. de acetonă chiar și din Finlanda)))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Dar u dont comanda o mulțime ca 100l pentru că ei nu trimite ca ea doar 5l max
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
da, oameni diferiți - cerințe diferite.
dar 5l nu este limita reală. desigur, 100l va fi discutabil, dar am primit în jur de 15 kg în urmă cu doar o săptămână.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Știu oameni OMS ia 1ton și prețul și expedierea apoi este sigură și rapidă
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nu cunosc oameni care cumpără 1 tonă de acetonă - sunt un looser... hahaha...
dar cunosc oameni care se confruntă cu problema de a cumpăra 3-5 kg de acetonă.
exact, așa cum am mai spus) sunt un pierde-vară)))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Fiți în siguranță. Cum spui tu
 

Attachments

  • yqPh7BMpGz.jpeg
    yqPh7BMpGz.jpeg
    335.2 KB · Views: 188
Top