Precursor în Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Îmi cer scuze dacă acest lucru este în secțiunea greșită

Mă întreb dacă cineva are succes în Australia cu pre cursori din China, există câțiva vânzători care plutesc pe aici și, de asemenea, cu site-uri web pe net clar care vând pre cursori de tot felul
are cineva experiență cu aceste tipuri de vânzători, ei par legit, dar știi când ceva este prea bun pentru a fi adevărat.....

orice perspective sunt apreciate
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nu cred că ați înțeles mesajul meu.
Întrebam dacă cineva a comandat cu succes pre cursoare în Australia de la vânzătorii de pe acest forum și de pe darknet în general. Există câteva care rulează site-urile lor pe net clar care fac publicitate pre cursori cu transport maritim în întreaga lume
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
În special Sara, WendyDreamer și marywin

a mai cumpărat cineva de la ei?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Anunțați-mă dacă aveți nevoie de mine
Pot furniza produse chimice pentru cercetare
Către Australia
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Pot confirma că puteți asigura cu succes produse pentru aus din China. Eu nu știu despre fiabilitatea acestor furnizori specifice, deși. Ei doar vaccume sigiliu și ceară sigiliu lucruri înainte de a trimite. ambalare nondescript etc. Ce căutați?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Cei mai mulți oameni care spun că vând precursori în AUS cu succes sunt escroci - ei doar iau bani trimit produsul și dacă este luat de vamă ei vor spune FUCK YOU pentru că știu că nu va raporta la nimeni - puteți spune doar despre ei la forum ca asta, dar cine va merge la tribunal să spună că a comandat butoaie de rahat?

Noroc frate
 
Top